2737
2734
من ازدواج کردم. شوهرم ی ماهه و نیمه انداختتم بیرون از خونه و رفته درخواست طلاق داده، دارم دق میکنم

اگه خودش درخواست داده که به نفعته باید تا قرون اخر مهریه و نفقه بپردازه مردا معمولا درخواست طلاق نمیدن از ترس مگه اینکه کسی زیر سرشون باشه مشکلش چیه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم منم زمستونا اکثرا تکرر ادرار دارم شاید شبی پنجاه بار از خواب بپرم برم دسشویی شوهرم بهم میگه مث ...

ازشما تو زمستون چون هواسرده اونجوری میشه. من فک کنم  چون طبعم سردشده اینجوری شدم. چون همه فصلااینجوریم. 

اسی جون دختر منم مثل شماست امسال هم میخواد بره مدرسه باور میکنی دو سال فکرم در گیر مدرسه رفتنشه ما حتی سونو هم بردیم آز دادیم ولی گفتن سالم 

من به دنیا و قانونش کاری ندارم وجود بچه هام یه دنیاس👧👦
2728
تکرر ادرار,  باداروهای شیمیایی اصلاخوب نشد.

بروپیش دکترمجاری ادرار اگرتهرانی خانم دکتر امامی بالاترازپارک ساعی عالیه جراحه 

ازمن نوارمثانه گرفت و دارو داد ازاسترس بود

ببینید قندخون ندارید اونم تکررادرارمیاره

پهلووشکمتوت روباروغن زنجبیل مالش وبا یه روسری ببیندید عطاری میگفت خیلی اثرداره چایی روهم یه مدت کمتربخورید

بروپیش دکترمجاری ادرار اگرتهرانی خانم دکتر امامی بالاترازپارک ساعی ازمن نوارمثانه گرفت و دارو داد از ...

گلم دکتر زیادرفتم, علتونتونستن بفهمن براهمین گفتن از استرسه, درحالیکه من الانااصلااسترس ندارم. 

اگه خودش درخواست داده که به نفعته باید تا قرون اخر مهریه و نفقه بپردازه مردا معمولا درخواست طلاق نمی ...

مهرم ۱۴ تاس.‌ی زن هست

مادرم و پدرم ، بگید چطوری صداتون کنم که برگردید واقعا بهتون نیاز دارم!
2738
عزیزم یه دکترطب سنتی ببر ببینه مزاجش سرده یانه. احتمالا از سردی مثانشه

همون تو فکرش بودم تا وقت مدرسه باید ببرمش مثلا بیچاره دیروز یه تیکه خیلی کوچیک هندونه خورد تا خود صب بردمش دسشویی ده بار هر بارم کلی دسشویی کرد ولی صب ساعت ۷ بازم جاشو خیس کرد😔

من به دنیا و قانونش کاری ندارم وجود بچه هام یه دنیاس👧👦
2706