2737
2734
عنوان

خدالعنتشون کنه راهنمایی لطفا

556 بازدید | 48 پست

امروز اردو دعوت بودیم این شوهرالاغ من ی هفتس بامن برنامه ریزی امروز و داره دیشب خواهر۳۰سالش هوس کرده امروز تولد بگیره ک پول گدایی کنه طبق هرسال دیشب تا صبح از درد نخوابیدم صبح اشودم رفتم بیدارش کردم ۸باید اونجا بودیم  یکم بغلش خوابیدم میگه با داد پاشو حاضرشو منم گفتم سرم داد نزن بعد بامن قهرکرده میگم مگه ۱هفتس برنامه امروز و نداریم صبح جمعه ای کوفتم نکن محل نداده خوابیده منم گفتم الان نمیری مهم نیس ولی ظهرم نمیری گفت تو نیا من میرم بنظرتون اگه رفت برم خونه بابام چیکار کنم پارسال تولد من ک شد کیک دادم دریغ از ی تبریک چ برسه کادو حالا هرسال هرسال ی ناهار میده کلی ول جمع میکنه من چیکار کنم

خدایا پسر کوچولوم هدیه خودت بود ک ب خیلی زود بعد ازدواجم امد و شوکه کرد مارو . خدایا  سالم ب دستم برسونش مامان فدای قدمات بشه عشقم ک زندگیمو قشنگ کردی برای ارامش زندگیم و سلامتی پسرم  دعا کنید

بره خونه خواهرش زنگ میزنم بابام بیاد دنبالم

خدایا پسر کوچولوم هدیه خودت بود ک ب خیلی زود بعد ازدواجم امد و شوکه کرد مارو . خدایا  سالم ب دستم برسونش مامان فدای قدمات بشه عشقم ک زندگیمو قشنگ کردی برای ارامش زندگیم و سلامتی پسرم  دعا کنید

خدالعنت کنه این قوم شوهرو لعنتیااانتا اسمشون میاد زندگی ماااشفته میشه ی هفته ارتباطو کم کردم زندگیم اروم بود دا دوباره سایه نحسشون افتاد تو زندگیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بچه داری؟

باردارم

من باشم خودم تنهایی میرم اردو تا شب 😃

چطوری برم از طرف محل کار خودشه

2738

بزن خودتو مریضی

بگو زیر سرمی 

برو خونه مامانت بگو مریضی سر گیجا داری حالت تهوع اینا

دکتر برات حتما سرم مینویسه

بعد بگو بابات زنگ بزنه شوهر الدنگت 

بیاد سریع

کوفتش کن خلاصه

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است، موهای من از عصر همان روز بلند است .....
حق باتوعه..گداییو خوب اومدی...یه سوال اگر خواهر برادرمادر پدرت تولد نگیرن تو پول میدی باز؟به عنوان ک ...

نه تولدم بگیرن کادو میخرن ولی اینا پول میگیرن گدا گشنها هر سال عادت کردن برینن تو برنامه همه

بزن خودتو مریضی بگو زیر سرمی  برو خونه مامانت بگو مریضی سر گیجا داری حالت تهوع اینا دکتر برا ...

مگه برای شوهرم مهمه

خوب پس الآن برو خونه بابات تا آخر شب ... هر کاری میکنی تولد رو نرو

دوریم باید زنگ بزنم بیاد دنبالم  من تولدم نرم این بیشعور سگ پدر بی خوانواده میره مهم نیس زنش هست یا نه

نه تولدم بگیرن کادو میخرن ولی اینا پول میگیرن گدا گشنها هر سال عادت کردن برینن تو برنامه همه

آها پ تولد نگیرن کادو و پول نمیدی حتی ب خانواده خودت....والا خانواده من توقع دارن تولد نگیرنو کادو بدم ...اگر اینطور باشه باید برا خانواده همسرمم همین باشم...کلی هزینه بدم فقط...درک ندارن اصلا

تویی ک این نوشته رو میخونی یه صلوات بفرس😊
2706