2410
2553
عنوان

از زایمان میترسم😵

403 بازدید | 25 پست

استرس گرفتم از دوروز پیش که رفتم بیمارستان و درد داشتم.خیلی حالم بده.یه حالت وحشت زدگی بهم دست داده.بدبختی بچه هم وضعیتش سفالیک و طبیعی به دنیا میاد.من میمیرم که

از چی میترسی این همه ادم یه مادر بوده ک زاییده اونا رو نترس بابا قبلش ادم استرسه بیخود میگیره بچه ات بیاد بغلت همه جی یادت میره عزیرن

همیشه مراقب اشتباه دوم باش، اشتباه اول حق توست.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

از چی میترسی این همه ادم یه مادر بوده ک زاییده اونا رو نترس بابا قبلش ادم استرسه بیخود میگیره بچه ات ...

من یبارم سقط داشتم درد اون شدید بود ولی میتونستم تحمل کنم کاملا.ولی تو بعضی تاپیک ها جوری از درد میگن که قلب آدم از جا کنده میشه

2720
نترس عزیزم خیلی هم سخت نیست من خودم درد نداشتم زیاد وقتی میدیدم اونا درد میکشن انقدر گریه کرده بودم ...

دردت کم بود یا آستانه تحملت بالا بود؟؟چون من خودم تقریبا تحملم بالاست

2714
من یبارم سقط داشتم درد اون شدید بود ولی میتونستم تحمل کنم کاملا.ولی تو بعضی تاپیک ها جوری از درد میگ ...

درد سقط و تحمل کردی زایمان و میترسی ادمای اینجا رو ولش کن راست و دروغشون معلوم نیس از اون بد تر نیس مطمئن باش قراره شیرین تریت اتفاقه زندگیت و تجربه کنی اینطوری بعش نگاه کن اسون تر میشه😜منم موقع زایمانم هی از این اون میپرسیدم هر کی یچی میگفت بیشتر شد استرسم بعد تو شرایط ک قرار گرفتم دیدم اونقدا هم وحشتناک نبوده و قابله تحمله تصمیم گرفتم دیگه هیچ وقت در مورده این مسایل از کسی مشاوره نگیرم شرایطیه ک باید تدش قرار بکیرم در هر صورت ببخشید بالا ک ننیشه اورد یا باید طبیعی یا سزارین جفتشم سختی های خودش داره دلت و بسپار بخدا قران بخون اروم میشی بجه ات میاد یا ت نیره انقدی ک باز بفکره بچه دوومم😆

همیشه مراقب اشتباه دوم باش، اشتباه اول حق توست.

ببین هرچی بیشتر بترسی بدنت سفت میشه و تحمل درد سخت تر...

با مطالعه و آگاهی جلو برو

تکنیک های تنفس رو یاد بگیر

اگه ریلکس باشی هورمون کاهش درد ترشح میشه تو بدنت

به این فک کن که نتیجه دردت میشه تولد بچه ات و دیدن روی ماهش

زایمان درد داره ولی قابل تحمله

2706