از اول ازدواج شوهرش اعتیاد داشت ولی خودش رفت کار کرد انقدر خودشو جلو انداخت که شوهرش دیگه سرکار نرفت.  بعد ار ۱۴ سال اومد با دوتا بچه واسه طلاق.  پدرم پشتیبانی کرد و واسش خونه گرفت.  حالا مشغول کاره . چند وقت یه بار میگفت شب کاری اجباری داریم . امشب ک گفت من و شوهرم رفتیم جلو شرکتش‌ ولی نگهبان گفت اون اصلا شب کار نبوده تا حالا . تا صبح من آرامش نداشتم و به بابام گفتم اونم چون من پیش شوهرم فهموندم ک خواهرم شب کار نیست و دروغ گفته کلی داد و بیداد کرد و رفت شرکت خواهرم که ببینه درست میگم یا نه. حالا صبح که شد خواهرم پیام داد ب تو ربطی نداره من کجام و با دروغ که خونه ی دوستم بودم مامانم رو گول زد بابام هم شاکی بود ولی چون از من عصبانی بود باهام خوب حرف نزد‌ ‌ منم گفتم‌ وقتایی که کارت میفتاد ب من ربط داشت ولی الان ربط نداره اونم زنگ زد ب مامانم که من منت گزاشتم سرش مامانم جای اینکه از اون شاکی باشه بهش حق داد . الان دارم دیوونه میشم فقط دلم ب پدر مادرم سوخت چون هنوز طلاق صادر نشده ولی این با دروغ شبا میپیچونده.  حالا میدونم هم مامانم ار من ناراحته هم بابام نفرینم میکنه من فقط خواستم مواظبش باشم‌ و اگه خطایی میکنه نجاتش بدم ولی الان دیدم هم اون بی لیاقته هم پدر مادرم تو نادونی سر میکنن . مثلا باردارم ولی اصلا آرامش ندارم . بچه هاشو میپیچونه معلوم نیست کدوم گوری میره . 

خدایا واسه همه چی شکر 💕💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

با شوهرت نباید میرفتی. خیلی بد شد. هم خانواده ت کوچیک شدن هم خودت اتو دست شوهرت دادی.

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند

تو نباید میزاشتی شوهرت بفهمه چون تف سر بالاس. ممکنه فردا توو دعواتون خدای ناکرده هزار تا حرف بگه بهت.

افوض امری الی الله ان الله بصیر بالعباد یا من یکفی من کل شی ولایکفی منه شی اکفنی مااهمنی

عزیزم خواهرت اگر مشکلاتشو برای والدینت و شما آورده باید اینو بدونه که حرمت و آبروی خانوادش رو رعایت کنه.

من خیلی متاسفم لطفا پیگیری کنین.... یا بگین دیگه سمت شما نیاد. مادرتون خیلیییی اشتباه کرده خیلی یعنی بهش چراغ سبز نشون داده.

تبسمی اگرم رو دهد ز عیش ندانی، که گاهی آدمی از کثرت ملال بخندد ...

بیکاری خواهر به طفلی تو شکمت رحم کن به فکر اون باش بزار هر غلطی میخوادبکنه 

یه روزی رفتیم تو کوچه با دوستامون بازی کردیم بدون اینکه بدونیم اخرین بار بوده😥😣کی فکرشو میکرد یه روز با ادمایی حرف بزنیم که تا اخر عمرمون شاید هیچ وقت نبینیمشون🤩😍

خب رأست ميگه پدرتون ، چرا جلو همسرت قضيه رو رو كردي

اين خيلي تو فرهنگ ما بده كه يه خانوم شب نياد خونه

الان حسابي اتو دادي دست همسرت

خاهرت بزرگ و عاقل و بالغه و خودش اختيار دار زندگيشه لزومي نداره شما مراقبش باشي 

اينكه شبا ميپيچونه هم به خودش مربوطه نه هيچ كس ديگه!!!

نباید با شوهرت میرفتی بعدم هنوز چیزی معلوم نیست میذاشتی کف دست پدرت میتونستی بعدا مثل یه خواهر دلسوز و مهربون از خودش بپرسی 

خدایا شکرت برای زندگی خوشگلم که روز به روز خوشگل‌تر میشه 
2706