2733
2734
عنوان

بچه ها کممممک من باردارم؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1190 بازدید | 91 پست
فردا جواب بتات رو همین تاپیک بهم بگو با هم مقایسه کنیم 

حتما

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ها هستين 

اره 

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍
2731
 ان شا الله سه روز دیگه میرید آزمایش مثبت میشه ولی حسم اینه باید بگم مبارکه 😍

😘😘😘😘😘خودمم حسم همین بود تا اینکه این بیبی کم رنگ‌افتاد .‌و قبلی پر رنگ البته مارکشون یکیه اما اونو از جا دیگه گرفتم 

من امروز موعده پريودمه دارم ميميرم بخدا حالم خوب نيست خيلي درد دارم

مگه باردار نیسی بتا ۴۰۰ شما نبودی؟؟

2738
خیلی دلم خوش بود ولی این دوخطس اما کم رنگ .قبلیش دو روز قبل بود پر رنگ تر بود مگه نباید پر رنگ تر بش ...

نه عزیزم ممکنه دفه دومی ک کمرنگ شده آب زیاد خورده باشی... 

اگه کنده بشه محاله متوجه نشی 

برایم وطن باش برایت شهید خواهم شد...
مگه باردار نیسی بتا ۴۰۰ شما نبودی؟؟

دکتر بمنم گفته آی یو آی باید بکنی ولی من هنوز تصمیم قطعی نگرفتم

دفه چندمت بود ک آی یو آی میکردی؟ و هزینه چقدر بود

برایم وطن باش برایت شهید خواهم شد...
دکتر بمنم گفته آی یو آی باید بکنی ولی من هنوز تصمیم قطعی نگرفتم دفه چندمت بود ک آی یو آی میکردی؟ و ...

بار اول .۳۵۰ کلا تا الان

عزیزم بارداری.برای منم دعا کن زودتر نی نی دار شم

دوستان گلم شیرازی هستم دیگه نپرسید کجایی هستی😘تیر 98:سلام خدا جونم ممنون که میخوای این ماه بعد چهار سال بهم نی نی بدی😘و تیکرم رو واقعی کنی.دوستت دارم.😘 31 مرداد:یک هفته قبل موعد بعد دو ساعت بی بی یه هاله خیلی توهمی انداخت😬.3 شهریور:میدونستم این ماه میخوای یه بچه سالم و صالح بهم بدی.عاشقتم خدا جونم.خودت ازش محافظت کن سالم بیاد بغلم😍26 شهریور:خدا جونم ممنون که صدای قلب عشقم رو شنیدم عاشقتم خدا جونم چجوری شکرت کنم😄.1آبان سونو nt الهی قربون دست و پای کوچولوت برم مادر با دیدنت قند تو دلم اب شد.خدایا ممنونم ازت❤16آذر سونو انومالی:👧دختری دارم با چشمای مشکی،پیرهن گلدار دومن زرشکی،دختر من صد قل هو الله داره،چشم سیاش هزار ماشالا داره ،خدایا شکرت بخاطر سلامتی عزیز دردونم😇1 دی:سلام مامانی قشنگم اتاقت مبارکت باشه الهی دورت بگردم💋.14 دی:امروز حرکاتت رو بوضوح از رو شکمم دیدم فکر کنم خیلی گرسنه ای که چند تا ضربه محکم به مامان زدی چراغ خونم.دردت به جونم.خدایا روزی هزار بار شکرت میکنم💞
2706