2737
2739
عنوان

بچه ها کممممک من باردارم؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1190 بازدید | 91 پست

من یازدهم بی بی زدم منفی شد دوازدهم مثبت شد ، مال شما مثبت عزیزم 💓

عزیز دل مادر ...کنجد من ...منتظرتم بیای خونمو روشن کنی ...بسه انتظار🌷🙏...برای شادی روح پدرم صلوات می‌فرستید ؟؟؟ناغافل رفت و خیلی زود .....برای شفای برادرم که جوان هست هم صلوات می‌فرستید 😢🙏🙏🙏🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم منم امروز روز ۱۵ آی یو آی هستم دیروز بی بی چکم مثبت شد یعنی روز ۱۴ رفتم آزمایش بتام ۳۰ بو ...

سلام  لطفا توضیح میدین مراحلش چیه. برامنم عکس رنگی نوشتی بعدهم ای یو ای. هزینش چقد شد

ربِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹 . خدایا شکرت شکررررر. بالاخره بعد چهارسال و شش ماه مامان شدم. 1401/24ردیبهشت بی بی چک خوشکلم و ازمایشم مثبت شد😍😍😍😍😍 شک نکن درست در لحظه ی آخر ، در اوج توکل و در نهایت تاریکی نوری نمایان می شود ، معجزه ای رخ می دهد خدا از راه می رسد
2731
سلام  لطفا توضیح میدین مراحلش چیه. برامنم عکس رنگی نوشتی بعدهم ای یو ای. هزینش چقد شد

اول سونو میری اگه کیست نداشتی داروهاتو شروع میکنه روز ۱۲ سیکل میری اگه فولیکول خوب داشتی برای چند روز بعد آی یو آی میکنن

خدایا مرسی
من یازدهم بی بی زدم منفی شد دوازدهم مثبت شد ، مال شما مثبت عزیزم 💓

خیلی دلم خوش بود ولی این دوخطس اما کم رنگ .قبلیش دو روز قبل بود پر رنگ تر بود مگه نباید پر رنگ تر بشه .میگم شاید حامله شدم اما نتونسته جا گیر شه داره کنده میشه پریود شم بره ؟؟؟سینه هامم درد داره خیلی 

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍
خیلی دلم خوش بود ولی این دوخطس اما کم رنگ .قبلیش دو روز قبل بود پر رنگ تر بود مگه نباید پر رنگ تر بش ...

یه بی بی چک خارجی بگیر بزار حساسیت بالا ، مثبت شد برو ازمایش شک نکن ، من یه مدیکور گذاشتم سفید شد خیلی ناراحت شدم یه خارجی داشتم اونو گذاشتم مثبت نشون داد رفتم ازمایش

عزیز دل مادر ...کنجد من ...منتظرتم بیای خونمو روشن کنی ...بسه انتظار🌷🙏...برای شادی روح پدرم صلوات می‌فرستید ؟؟؟ناغافل رفت و خیلی زود .....برای شفای برادرم که جوان هست هم صلوات می‌فرستید 😢🙏🙏🙏🙏
2738
عکس بی بی چک امروزتو میزاری ببینم؟

نمیاد عکس همش داره میچرخه ...

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍
چرا دیروز بتا ندادی

دکتر نوشته برا فردا همون روز ای یو ای گف ۲۸ بیبی بزن مثبت شد ۲۹ بیا بتا 

نگران نباش عزیزم البته منم از دیروز که بتام پایین بود نگرانم صبح دوباره بی بی چک زدم مثل دیروز بود تا فردا منم باید صبر کنم ببیتم بتام بالا رفته یا نه ، الهی که بحق جدم خانم فاطمه زهرا جفتمون بتامون خوب باشه بچمون سلامت باشه 

خدایا مرسی
نگران نباش عزیزم البته منم از دیروز که بتام پایین بود نگرانم صبح دوباره بی بی چک زدم مثل دیروز بود ت ...

آمیییییییین .انشاالله هر دو باردار باشیم و سالم باشن 

2706