2726
عنوان

بچه ها کممممک من باردارم؟؟؟؟

1190 بازدید | 91 پست

من امروز روز ۱۷ iui ام .روز ۱۱iui بیبی با تاخیر دوخطه شد .بعدش روز ۱۵ iuiهمون لحظه زود دوخطه پررنگ شد.امروز روز ۱۷ iui زود دوخطه ولی خیلی کم رنگ شد .مث هاله ‌..سینه هام درد میکنه فقط ایا من باردارم؟۳۰ تیر موعدمه

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍

سلام عزیزم منم امروز روز ۱۵ آی یو آی هستم دیروز بی بی چکم مثبت شد یعنی روز ۱۴ رفتم آزمایش بتام ۳۰ بود گفت باید ۴۸ ساعت دیگه دوباره تکرار کنی ، احتمالا بی بی چکت ایراد داره یکی دیگه بزن

خدایا مرسی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

احتمال زیاد مثبت 

عزیز دل مادر ...کنجد من ...منتظرتم بیای خونمو روشن کنی ...بسه انتظار🌷🙏...برای شادی روح پدرم صلوات می‌فرستید ؟؟؟ناغافل رفت و خیلی زود .....برای شفای برادرم که جوان هست هم صلوات می‌فرستید 😢🙏🙏🙏🙏
سلام عزیزم منم امروز روز ۱۵ آی یو آی هستم دیروز بی بی چکم مثبت شد یعنی روز ۱۴ رفتم آزمایش بتام ۳۰ بو ...

ندارم دیگه .همین اخریش بود صب باید برم از .شما روز چن سیکلی چقدر مونده ب پریودت 

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍

عزیزم آمپول هاش سی جی زدی به خاطر همون دو خط افتاده

خداونداi اراده ام را به زمان کودکی بازگردان همان زمان که برای یکبار ایستادن هزار بار می افتادم اما نا امید نمی شدم
همون مارک بی بی چک رو گذاشتی؟ خب چرا آزمایش نمیدی؟ 

اره هر ۳ تا مدیکور برا فردا نوشته ازمایشمو چرا کم  رنگ شده این نکنه بوده اما کنده شده؟؟؟

هفده روز دیگه کاذب نیست 

عزیز دل مادر ...کنجد من ...منتظرتم بیای خونمو روشن کنی ...بسه انتظار🌷🙏...برای شادی روح پدرم صلوات می‌فرستید ؟؟؟ناغافل رفت و خیلی زود .....برای شفای برادرم که جوان هست هم صلوات می‌فرستید 😢🙏🙏🙏🙏

۱۸ روز قبل زدم امپولو گفتن اثرش تا ۱۲ ۱۴ روزه 

من یادمه دوازده روز بعد ایو ای هاله انداخت باردار بودم ،

[QUOTE=97770803]هفده روز دیگه کاذب نیست [/QUOTخدا کنه باردار باشی اصلأ استرس نداشته باش به خدا توکل کن

خداونداi اراده ام را به زمان کودکی بازگردان همان زمان که برای یکبار ایستادن هزار بار می افتادم اما نا امید نمی شدم
اره هر ۳ تا مدیکور برا فردا نوشته ازمایشمو چرا کم  رنگ شده این نکنه بوده اما کنده شده؟؟؟

من الان تاپیک بی بی چکت رو دیدم خیالت راحت بارداری صد در صد بی بی چکت خرابه بزار بمونه پررنگتر میشه

خدایا مرسی
من ماه پیش ۳۱ خرداد پریود شدم شما چند روز مونده؟

من ۱ تیر پریود شدم این ماه ۳۱ باید بشم 

2706