2737
2734
خوب شما بهتره که حالا حالا ها ازدواج نکنی. چون هنوز گوش به فرمان مامانتی. دختر مردم گناه داره😒

برای زندگی خودم حرف خانممو گوش میکنم کلا هرچقدر که جدی و قاطعم همونقدر واسه عزیزانم حرف گوش کن و مظلومم . مامانمو دوس دارم و خانمم باید بپذیره که دوسش دارم عوضش حرفاشو تا حد ممکن گوش میکنم 

اولا اینکه خیلی حساسی ک اقا نیاد پی وی درخاستشو قبول نکن دوما کسی نگفته اینجا فقط واسه خانوماس. خیل ...

ممنون که ازم دفاع کردی کلی سرخ شدم از خجالت آخه چیز بدی بهش نگفتم و ادامه هم ندادم اگه میومد کانالمو بهش معرفی میکردم همین.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برو‌یه‌خانم‌باسن‌۲۵‌سال‌بگیر‌که‌بتونه‌بچه‌بیاره‌اون‌خانم‌اثلا‌مناسب‌شما‌نیست

خدا خیرت بده.من فقط دوتا خواهر دارم که اونا رو هم به خواهش من دنیا اوردن.از خانواده خلوت خوشم نمیاد .اصلا وقتی سن بالا بچه اولو بیاره دیگه بچه دوم سخت میشه و ممکنه خدایی نکرده خانمم رو از دست بدم. بعدشم تک فرزندی منجر به فرزند سالاری میشه که اینو دوس ندارم.ترجیح میدم همسرسالاری باسه ولی فرزند سالاری خیلی بده

بترسی و درست و عاقلانه تصمیم بگیری بهتر از اینکه با احساساتت تصمیم بگیری و یه عمر مهر طلاق روی پیشون ...

خیلی خوب توضیح میدین.کاش خواهرم اینقدر میدونست.متاهله مثلا 

2728
2738
😆 چه جالب

چون میدونم قدرت نرم زن چجوریه و به مرور چیکار میکنه . مرد عاقل نباید شریک زندگیشو ناراضی کنه.هرچند قبلا چنین دیدگاهی نداشتم ولی حتی استاد پناهیان هم گفت قدرت زن خیلی بیشتره.منتهی بی صدا و آرومه.پس بهتره همون اول عشقشو جذب کنم و اینم فکر کنم غالبا با حرف گوش کنی و گاهی مخالفت منطقی شدنیه.مرز باریکی دارن که خودمم نمیدونم

2706