1345
1341
عنوان

قبل ازدواج دوست پسر داشتید؟؟؟؟؟

1924 بازدید | 169 پست

خانوما بیاید بگید....

می‌خوام تصورات ذهنیم راجب خودم رو بررسی کنم

اکثریت قبل ازدواج شون دوست پسر داشتن یا نه اولین پسر زندگی شون همسرشان بوده؟؟؟؟؟

خواهش میکنم صادقانه جواب بدید آخه خیلی برام مهم. اگر آره، رابطه تون در چه حد بوده؟؟؟

مرسی. 

واسه خوشبختی و عاقبت بخیرشدنم یه صلوات میفرستید؟مرسی

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

من نه اولین دوست پسرم شوهرم بود ولی از اول قصدمون ازدواج بود

👩🏻‍🦰 ۳۳سالمه،متاهلم 💑،مادرم 👨‍👩‍👧،مسلمانم 🕋، ،گیاهخوارم🥗🌯🥙🍝🍜🍲 ،دوستدار طبیعتم🌲🌳🌴🍀،مینیمالست هستم چیزی که دنبالشم عشق،آرامش و صلح  و دوستیه،راستی حواسم باشه کسی رو نصیحت و قضاوت نکنم و جیزی که تو مغزم خیلی پر رنگه مرگه .....
1350

چند تا داشته باشی

چ اشکالی داره

یادداشت  :👈آنها که موهای صاف دارند فر می‌زنند و آنها كه موی فر دارند موی‌شان را صاف می‌كنند ...عده‌ای آرزو دارند خارج بروند و آنها كه خارج هستند برای وطن دلشان لك زده و ترانه‌ها می‌سُرايند...مجردها می‌خواهند ازدواج کنندمتأهل‌ها می‌خواهند مجرد باشند!عده‌ای با قرص و دارو از بارداری جلوگيری می‌كنند و عده‌ای ديگر با قرص و دارو میخواهند باردار شوند!لاغرها آرزو ﺩﺍﺭﻧﺪ چاق بشوندو چاق‌ها همواره حسرت لاغری را می‌كشندشاغلان از شغلشان می‌نالندبیکارها دنبال همان شغلندفقرا حسرت ثروتمندان را می‌خورندثروتمندان دغدغه‌ی نداشتن صفا و خون‌گرمیِ فقرا دارند؛ افراد مشهور از چشم مردم قایم می‌شوند مردم عادی می‌خواهند مشهور شده و دیده شوند!سیاه‌پوستان دوست دارند سفیدپوست شوند و سفیدپوستان خود را برنزه می‌کنند ...و هیچ‌کس نمی‌داند تنها فرمول خوشحالی این است: "قدر داشته‌هایت را بدان و از آنها لذت ببر" قانونهای ذهنی می‌گویند خوشبختی یعنی "رضایت"، شکرگزاری؛مهم نیست چه داشته باشی یا چقدر، مهم این است که از همانی که داری راضی و شکرگزار باشى ...آنوقت ”خوشبختی❤️ ...!

چون حس خوبی به حماقتم ندارم مطرح نمیکنم .گفتنش باعث از بین رفتن قبح ی سری اخلاقیات میشه.

الان بیاییم بگیم داشتیم داشتیم چی میشه جز اشاعه فحشا ؟

فقط 23 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شاید برای هم نور امیدی باشیم ...
1348

ی دونه داشتم

و هنوز ک هنوزه اثرات بد اش توی زندگیم هست

البته ما نامزد بودیم و محرم(صیغه....)

بحثتونو با آدمای احمق اینجوری تموم کنین:تو ن شعورشو داری قانع بشی و نه سوادشو داری ک منو قانع کنی😁یک عدد مدافع پزشک های زحمت کش و با کفایت هستم✋❤                
همسرتون نفهمید؟ مشکلی خدایی نکرده پیش نیامد؟ من خیلی نگرانم

مگه شوهر من دوست دختر داشت مشکلی پیش اومد؟ راحت باش عزیزم. مهم اینه که همسرت از این به بعد تنها مرد زندگیه توئه

فقط 2 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1226
ی دونه داشتم و هنوز ک هنوزه اثرات بد اش توی زندگیم هست البته ما نامزد بودیم و محرم(صیغه....)

چه اثرات بدی مثلاً؟

واسه خوشبختی و عاقبت بخیرشدنم یه صلوات میفرستید؟مرسی
همسرتون نفهمید؟ مشکلی خدایی نکرده پیش نیامد؟ من خیلی نگرانم

یعنی نامزدت فکر میکنه دوست دسر نداشتی تا حالا؟

👩🏻‍🦰 ۳۳سالمه،متاهلم 💑،مادرم 👨‍👩‍👧،مسلمانم 🕋، ،گیاهخوارم🥗🌯🥙🍝🍜🍲 ،دوستدار طبیعتم🌲🌳🌴🍀،مینیمالست هستم چیزی که دنبالشم عشق،آرامش و صلح  و دوستیه،راستی حواسم باشه کسی رو نصیحت و قضاوت نکنم و جیزی که تو مغزم خیلی پر رنگه مرگه .....
1335