2726
عنوان

عذاب وجدان دارم

184 بازدید | 13 پست

دیروز حالت تهوع داشتم نتونستم نمازمو بخونم 😭😭😭 بعدشم ک خوب شدم جایی دعوت بودم همه عجله داشتن نتونستم باز نمازمو بخونم ، یعنی دیروز کلا نتونستم میتونم امروز جبرانش کنم؟ خیلی احساس بدی دارم

سوالاتی که راجع به کیک خامه و معمولی دارین بپرسین پاسخگو هستم 💜💜💜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
توبه کن‌از خدا خخخخخیلی عذرخواهی کن  انشالله خدا کمکت کنه...از نمازت برای هیچچچ چیز نگذر حتی ت ...

آره نباید دیگه تکرار کنم واقعا نمازو سبک شمردم , خدا منو ببخشه 😢

سوالاتی که راجع به کیک خامه و معمولی دارین بپرسین پاسخگو هستم 💜💜💜

یجوری میگن توبه کن انگار طرف قتل کرده، اینجوری مردم رو از دین و ایمان جدا نکنین!

استارتر عیبی نداره قضاش رو‌بخون ، خدا خودش میدونه

تبسمی اگرم رو دهد ز عیش ندانی، که گاهی آدمی از کثرت ملال بخندد ...
یجوری میگن توبه کن انگار طرف قتل کرده، اینجوری مردم رو از دین و ایمان جدا نکنین! استارتر عیبی نداره ...

الإمامُ الرِّضا عليه السلام : الصَّغائرُ مِنَ الذنوبِ طُرُقٌ إلى الكبائرِ ، ومَن لَم يَخَفِ اللّه َ في القَليلِ لَم يَخَفْهُ في الكثيرِ .

بحار الأنوار : ۷۳/۳۵۳/۵۵ .

امام رضا عليه السلام :

گناهان كوچك راههايى به سوى گناهان بزرگند وكسى كه ازخداوند دراندك ترس نداشته باشد، در زياد نيز از اونمى ترسد.

کوچیک شمردن گناه خودش یه گناه بزرگه

اذان صبح های حیات بخش .... باید وصیت نامه ی 💕 حاج قاسم 💕 را چندین بار خواند ، قبل از اینکه بزرگترین فرمانده نظامی جهان را از دست داده باشیم ، عارفی وارسته و سیاستمداری بصیر و ذوب در انقلاب را از دست داده ایم و اکنون ماییم و راه او و آنچه که او نوشته بود : خامنه ای عزیز را عزیز جان خود بدانید ، حرمتش را حرمت مقدسات بدانید .
الإمامُ الرِّضا عليه السلام : الصَّغائرُ مِنَ الذنوبِ طُرُقٌ إلى الكبائرِ ، ومَن لَم يَخَفِ اللّه َ ...

دوست عزیز

چه ربطی داشت؟ 

تو برای وصل کردن آمدی، نی برای فصل کردن آمدی

تبسمی اگرم رو دهد ز عیش ندانی، که گاهی آدمی از کثرت ملال بخندد ...