2737
2734
عنوان

اگ شوهرتون نذاره .......

594 بازدید | 41 پست

ی جایی ک دوس دارین برین نذاره برین چیکا میکنین؟؟؟؟

من ی شهر دیگ هستم دور از خانواده م 

مامانم هفته دیگ میره حج نزدیک 45 روز نیس

شوهرمم دیوانه شده اول هفته کلی اذیتم کرد بعدم گف نمیذارم بری منم تو دلم گفتم میمونم چون میدونم حرصت میگیره و بیشتر کفری میشی 

شاید با خودش بگه اخ جون حرفه منهای ولی تا ب غلط کردن نیفته محل سگ نمیدم بهش

و تنها چیزی ک الان دلتنگیمو اروم میکنه اینه ک  بعد ی جای دیگ و بموقعش چنان حالی ازش میگیرم ک یادش بمونه

درضمن ب مامانم زنگ زدم گفتم نمیذاره بیام مامانم امروز میاد خونه م ببینمش

شما بودین چیکا میکردین با شوهرتون؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

هیچی خواهر ... مردها کلا روی دنده لج که بیفتن بد رفتار می کنن و همین طور ادامه دار میشه اعصاب هر دو بهم می ریزه 

باهاش خوب و صمیمی رفتار کن دست از جنگ بردار، اونم مجبور میشه سلاحش  رو بزاره زمین 

اون وقت برو دیدن مادرت کمکش  هم کن تو مهمون هایی که الان  میان دیدنش 

خداوندا برای هر چه بهتر بزرگ کردن فرزندانم به من آگاهی بده .
تلافی و جنگیدن فایده نداره. مشکلتون سر چی بوده که لج کرده؟

چشم بجه م قرمز بود برده بودمش دکتر گف حساسیته دوسه روز هی گیر میداد چشه گفتم حساسیته روز سوم عوضی گف ی کاریش کردی هرچی ب دهنش اومد گف

فردا صبشم برای صبونه ش مثه همیشه ساندویچ اماده کردم پاشد سروصدا کرد کوبوندش تو پشتم

چندتا فحشم داد گورشو گم کرد رف

2738
هیچی خواهر ... مردها کلا روی دنده لج که بیفتن بد رفتار می کنن و همین طور ادامه دار میشه اعصاب هر دو ...

ینی شما هیچکار نمیکنین؟؟؟!!!!

من از اینک از حقم محروم شم نمیتونم بگذرم و قطعا از این ب بعد حالشو میگیرم

من که شوهرم همچین جراتی اصلا نداره چون از اول بهش رو ندادم 

الانم اگه همچین جیزی باشه قهر میکنم،غذا درست نمی کنم،خونه مامانش نمیرم،رابطه تعطیل تا ادب بشه بفهمه این مسائل خط قرمزه منه

چقدر بهش رو می دی  به اون چه ربطی داره؟ من نمی فهمم چرا فکر می کنی اون باید بهت اجازه بده، باو ...

رو ندادم!!!با خودش گف الان مثه همیشه محل سگ بهم نمیذاره کار خودش رو میکنه منم طی تماسی ک با مامانم داشتم قرار شد اینکارو بکنم تا دفعه دیگ اولا جرات نکنه بعدم بفهمه این کارا فایده نداره واس همین میخام حالشو بگیرم

عزیزم مردا همشون قد و لجبازن با دعوا هم خیلی بدترمیشن مثلا میخوان نشون بدن ک اره من زن ذلیل نیستم هر چی من بگم همونه واسه همین بدتر میکنن خودشونو نشون بدن 

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  
من که شوهرم همچین جراتی اصلا نداره چون از اول بهش رو ندادم  الانم اگه همچین جیزی باشه قهر میکن ...

منم قهرم

تو حالت عادی هم خونه ننش نمیرم  

چ برسه الان تو خوابشون ببینن ک عید نوروزم برم

منم رو ندادم این حرکت و کرد روی منو کم کنه منم دارم حالشو میگیرم

حاما با خودش گفته این همه حرف بهش زدم چون نیخاد بزه ویش مامانش میاد دلمو ب دست میاره و بعدم میره

ولی کور خونده حاضرم نرم خونه مامانم ولی بخاطر حرفا و کاراش هم ک شده بمونم قهر باشم تا غلط کردن بیفته

2706