2410
2553
عنوان

مهمونی دعوتم دوس ندارم برم....

| مشاهده متن کامل بحث + 1961 بازدید | 69 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

چه پر رو! شوهرش چرا از شما مایه میزاره واسه زنش! 

چمیدونم.بعد شوهرم اومد با من صحبت کرد ک چرا نمیری گناه داره دستشون خالیه ناراحتن.بعد من گفتم ک میرم اون رفتارارو داره شوهرم گفت اون زنش غلط کرده باتو همچین رفتاری کرده چرا بهم نگفتی.دیگ نرو خونشون بااین رفتاراش

خدایا شکرت
بگو من ديه نميذارم كوچيكم كني شخصيتمو ارزشمو كم كني من نميرم عزيزم و برو ب كارات برس هيچوقت جايي ك ب ...

اخه قبلش من ب شوهرم نگفته بودم چه رفتارایی داره اماچن وقت پیش ک بهش گفتم ناراحت شد و گفت دیگ نمیخاد بری

خدایا شکرت
2720
اخه قبلش من ب شوهرم نگفته بودم چه رفتارایی داره اماچن وقت پیش ک بهش گفتم ناراحت شد و گفت دیگ نمیخاد ...

خوب تقصير خودت بوده پس همههه رو فردا بهش بگو كامل روشنش كن ب اون خانوم دوستتم اصلااا زنگ نزن اس بده فقط

شايد بهترين نباشم..ولي حداقل خودمم🤗
اخه ببین احترام نمیزاره اصلا خانومش سه یاچهار دفعه ک رفتم خونشون زنگیده مامانش ک من الان میام خونتون ...

خب اینجوری میکنه ک نری دیگه 😑زنگ بزن بگو برام مهمون ناخونده اومده اگه زودتر رفتن میام ببخشید

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  
خوب تقصير خودت بوده پس همههه رو فردا بهش بگو كامل روشنش كن ب اون خانوم دوستتم اصلااا زنگ نزن اس بده ...

اره وقتی بهش گفتم شوعرم خیلی ناراحت شد گفت من مامانم بهت بی احترامی میکنه میگم نرو خونشون اونک جای خود داره...امروزم گفت اگ دوس داری برو 

خدایا شکرت
2714
اخه اگ بازم بی احترامی نمیکرد میرفتم اما واقعا رفتاراش زشته

اينجور ك از برخورداش گفتي مشخصه ادم پرتوقع و بي چشم رو و كاراي تو رو همشو وظيفه ميدونه

شايد بهترين نباشم..ولي حداقل خودمم🤗

به نطر من یه بهونه آبکی بیار که بفهمه عمدی نرفتی 

اصلا هم ببخشید و شرمنده و اینا نگو.احتمالا به اصرار سوهرش بهت زنگ زده وگرنه دعوتت نمیکرد توام با برخوردت بهش بفهمون که متوجه کاراش هستی و نمیخوای باهاش رفت و آمد کنی

اسی منتظری یکی بگه برو نه؟دیگه همه گفتن نباید بری چرا حس میکنی زشته یا باید بری

واقعا نباید بری خونه این آدم😒

صبووونه نخوردم اعصاب نداارررررم😕

انقد دوست دارم که اصلا همه چیز نینیمون به تو بره😍😍😍
2706