2726
عنوان

کی با برادر یا خواهرش کات کرده

290 بازدید | 17 پست

بچه ها کی باخواهرش کات کرده و‌چرا؟

من از خواهرم بدم میاد  ازبس بلا سرم آورده اما دلم براش میسوزه چون زندگیش خیلی سخته کات کنم یه جور نکنم باکاراش زندگی من و شوهرمم درگیر میشه همیشه و خودمون نمیفهمیم کی زندگی کنیم پس

مهم اول ارامش خودت

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من عزیزم جون و اعصابمم راحته، به قول قدیمیا از شتر دور بخواب و خواب آشفته نبین، دیگه کسی به کسی نیست اگه میبینی زندگیت دچار تشنج میشه قطع رابطه کن در حد پیام و هرزگاهی یه زنگی بزن والسلام

من پنج سالشه😐😐 همش اذيتم ميكنه مامان بابام هم هيچى بهش نميگن منم نزديك شش ماهه خونه بابامينا نر ...

دلت میاد؟🤗🤗😍😍گوگولی

هوا یه جوری عالیه که آدم میتونه چهل تا شکست عشقی رو باهم بخوره....چهل تا دیگم سفارش بده😌😫
گلم قبلترم تاپیک زدی فکر کنم خواهرت خیلی اذیتت می کنه  سالی دوبار ببینش

آره عزیزم اونموقع تصمیم به کات نداشتم اما امشب می خوام تصمیم قطعیمو بگیرم گفتم بیام باز مشورت کنم حتی ازاون موقع پیش مشاورم رفتم اما باید بیشتر بایه جلسه حرفی نزد امشب جلوی دوستای من آبروریزی کرد گفت آدم تنها سه شب دوشب بیاد خونه راحته دوستایی که من خیلی پیششون معذبم و حرفای دیگه که گفتم نداره دوستام که هیچی ترس ورم داشت یه گند دیگه بالا نیاره بعد دباره مارو درگیر کنه 

آره عزیزم اونموقع تصمیم به کات نداشتم اما امشب می خوام تصمیم قطعیمو بگیرم گفتم بیام باز مشورت کنم حت ...

اگ اینجوری چیزی جز ابرو ریزی نداره کات کن.از قدیم گفتن دوری و دوستی

خوب چرا کات میکنید تا خودتونو راحت کنید خانواده یعنی پشت هم بودن. کمکش کنید اگه راه نادرست میره اصلاح بشه و راه درست رو پیدا کنه خودتم میگی زندگی سختی داره . این نامردیه وقتی خانواده آدمو به خاطر آسایش خودشون بزارن کنار پس منتظر آبروریزیای واقعی باید بود چون انسانی که زندگی سختی داره تنها بشه و بی پناه ممکنه کارای اشتباه بیشتری انجام بده. من اگه بودم کمکش میکردم نه اینکه تردش کنم

خدایا خودت نجاتم بده 
2706