1345
1341
عنوان

کی با برادر یا خواهرش کات کرده

259 بازدید | 17 پست

بچه ها کی باخواهرش کات کرده و‌چرا؟

من از خواهرم بدم میاد  ازبس بلا سرم آورده اما دلم براش میسوزه چون زندگیش خیلی سخته کات کنم یه جور نکنم باکاراش زندگی من و شوهرمم درگیر میشه همیشه و خودمون نمیفهمیم کی زندگی کنیم پس

دوری و دوستی...

عید به عید همدیگه رو ببینید. ..کات کامل نکنید

هرشرایط بدی، یه چیز مثبت داره،حتی ساعتی که کار نمیکنه هم دوبار در روز وقت رو درست نشون میده.خدا میدونه چی برامون بهترینه.

مهم اول ارامش خودت

فقط 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

1279

من عزیزم جون و اعصابمم راحته، به قول قدیمیا از شتر دور بخواب و خواب آشفته نبین، دیگه کسی به کسی نیست اگه میبینی زندگیت دچار تشنج میشه قطع رابطه کن در حد پیام و هرزگاهی یه زنگی بزن والسلام

1274
من پنج سالشه😐😐 همش اذيتم ميكنه مامان بابام هم هيچى بهش نميگن منم نزديك شش ماهه خونه بابامينا نر ...

دلت میاد؟🤗🤗😍😍گوگولی

اگه پست کم میذارم...دلیل بر غیرفعال بودنم‌ نیست....   خدا شاهده میترسم وابستم شین     
گلم قبلترم تاپیک زدی فکر کنم خواهرت خیلی اذیتت می کنه  سالی دوبار ببینش

آره عزیزم اونموقع تصمیم به کات نداشتم اما امشب می خوام تصمیم قطعیمو بگیرم گفتم بیام باز مشورت کنم حتی ازاون موقع پیش مشاورم رفتم اما باید بیشتر بایه جلسه حرفی نزد امشب جلوی دوستای من آبروریزی کرد گفت آدم تنها سه شب دوشب بیاد خونه راحته دوستایی که من خیلی پیششون معذبم و حرفای دیگه که گفتم نداره دوستام که هیچی ترس ورم داشت یه گند دیگه بالا نیاره بعد دباره مارو درگیر کنه 

آره عزیزم اونموقع تصمیم به کات نداشتم اما امشب می خوام تصمیم قطعیمو بگیرم گفتم بیام باز مشورت کنم حت ...

اگ اینجوری چیزی جز ابرو ریزی نداره کات کن.از قدیم گفتن دوری و دوستی

خوب چرا کات میکنید تا خودتونو راحت کنید خانواده یعنی پشت هم بودن. کمکش کنید اگه راه نادرست میره اصلاح بشه و راه درست رو پیدا کنه خودتم میگی زندگی سختی داره . این نامردیه وقتی خانواده آدمو به خاطر آسایش خودشون بزارن کنار پس منتظر آبروریزیای واقعی باید بود چون انسانی که زندگی سختی داره تنها بشه و بی پناه ممکنه کارای اشتباه بیشتری انجام بده. من اگه بودم کمکش میکردم نه اینکه تردش کنم

1226

اي گفتي من شديدااااااا دلم ميخاد با هر دو خواهرام كات كنم ولي متاسفانه شرايطش رو ندارم😭😭😭😭 اگه ان شاالله شوهر كنم يا خونه م رو جدا كنم به هيچ عنوان نميذارم پاشون رو بذارن خونم 

من مجردم و شش ماهی هست که با برادرم حرف نمیزنم...انگار وجود نداره تو جمعی که اون حرف بزنه نمیشینم...دیگه نه کتک میخورم نه فحش میشنوم...در ارامشم از این لحاظ...ولی بقیه بخواهرا باهاش حرف میزنن هم فحش میشنون هم کتک میخورن...مامانمم که اصلا...

خوب چرا کات میکنید تا خودتونو راحت کنید خانواده یعنی پشت هم بودن. کمکش کنید اگه راه نادرست میره اصلا ...

وقتی یه نفر باحماقتاش نه یه بار نه دوبار نه ده بار با طنابی که خودش داره میره تو چاه خانوادشم درگیر کنه و بکشه پایین چاره ای نیست و تو قید زندگی وهمسرت و همیشه بزنی  وبابی چسمو رویی جواب بگیری راهی جز کات نیست شماهم باشید کم میارین