2726
عنوان

بچه گونه حرف زدنم با همسرم ......

| مشاهده متن کامل بحث + 981 بازدید | 39 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

😃

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
اره شوهر من که اینطوری راضی به خیلی چیزا میشه تعجب میکنم روان شناسا میگن خوب نیست حالا نمیدونم شوهرم ...

خب میخادتموم کنی این کار چندشو واسه این زود قبول میکنه،قبول نکنه تاچند روز میخای اینطوری صحبت کنی

2728
خب میخادتموم کنی این کار چندشو واسه این زود قبول میکنه،قبول نکنه تاچند روز میخای اینطوری صحبت کنی

شما از کجا انقدر مطمئن ميگي چندشش میشه شوهر من خیلی ادمه رکیه اگر بدش بیاد تحمل نمیکرد سوال من این نبود که چندشش میشه یا نه گفتم اثر منفیش چیه به نظرم لحن حرف زدن شما خیلی چندش تره

شما از کجا انقدر مطمئن ميگي چندشش میشه شوهر من خیلی ادمه رکیه اگر بدش بیاد تحمل نمیکرد سوال من این ن ...

کامنت دومو.بخون بعد قورتم بده گفتم مزاح کردم یهو کامنتم ارسال شد نشد استیکر خنده بذارم متوجه شوخی بشی

کامنت دومو.بخون بعد قورتم بده گفتم مزاح کردم یهو کامنتم ارسال شد نشد استیکر خنده بذارم متوجه شوخی بش ...

منم گفتم شوخی کردم کامنتمو ندیدی که باز پریدی بهم عزیزم

2706