2737
2734
عنوان

بیاین کمکم کنید لطفا

187 بازدید | 39 پست

تاپیک قبلی منو اگه خونده باشید گفتم‌نمیزارن برم بیرون و فلان

خودتون میدونین این چیزا با حرف زدن حل میشه ولی انگیزه ای واسه بیرون رفتن ندارم مخصوصا الان که باهمه دوستام قطع ارتباط کردم فقط توی یه رابطم که فقط وابسته شدم بهش.اون چندباریم که خواستم برم بیرون بخاطر فشار همین بوده‌که هی میگف بیا ببینمت

همدیگرو تو این یه سال دیدیم ولی نه خیلی

حالا الان باز شروع کرد که تو ۱۸سالته نمیتونی بری بیرونو فلان منم گفتم شرایطم همینه گفت حیف الان نمیتونم یچیزاییو بگم نزدیک تولدته (واسم تولد میگیره)

چی بهش بگم بنظرتون چیکار کنم اصن

ازینطرف خودم میدونم دوماه دیگه که برم دانشگاه کاری باهام ندارن میگم تحمل میکنم اشکال نداره

نگین سنت کمه و این حرفا بخدا نیاز دارم به راهنماییتون

تصمیم خودت خیلی درسته که تا دانشگاهت صبر کنی و الکی خودت رو با خانوادت درگیر نکنی به حرف اونی که باهاش رابطه داری خودتو به دردسر ننداز 

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید

حس میکنم ته رابطتت بن بسته...عاقلانه برخورد کن..کار خوبی میکنی میخای تا دانشگا بصبری.نگران نباش از تو لدترم هس....من شرایطم مث توعه شاید بدتر ولی میخام منم تا دانشگا بصبرم چون اعتقاد خانوادم اینه اونموقع ازادم بزارن...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

واقعا خیلی سخته اینطوری 

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
تصمیم خودت خیلی درسته که تا دانشگاهت صبر کنی و الکی خودت رو با خانوادت درگیر نکنی به حرف اونی که باه ...

بخدا ناراضیم نیستم که تو خونم

با مادرم‌ خیلی خوبم تو خونه نقاشیو موسیقیو کلاسای مختلف میرم

فقط انقدر این بهم فشار اورده هروز اشکمو درمیاره

2738
بخدا ناراضیم نیستم که تو خونم با مادرم‌ خیلی خوبم تو خونه نقاشیو موسیقیو کلاسای مختلف میرم فقط انق ...

منم یکی داشتم همینطوری بود....ببخشیدا اینا ازون دسته پسران ک گرگن گرررگ.....مواظب خودت باش

منم یکی داشتم همینطوری بود....ببخشیدا اینا ازون دسته پسران ک گرگن گرررگ.....مواظب خودت باش

خییلی مثبته ولی دوستاش از گرگ بدتر.اونام دوس دختراشون ازونا که ۲۴ساعت پیش همدیگن

به نظرت کات کنم فردا

2706