2737
2734
عنوان

جدی بودن

1193 بازدید | 19 پست

سلام...خوبین؟من ی مشکلی دارم...من الان 20 سالمه و تا الان کسی به سمت نیومده...از نظر ظاهری معمولی رو به خوبم..اطرافیانم میگن ب دلیل جدی بودن و سرسنگین بودنته...برای دوستان و اطرافیانم حداقل ی نفر بوده اما برای من اصلا...و ی عادت بدی هم دارم هر وقت احساس کنم کسی از من حتی یک درصد خوشش اومده به هیچ وجه بهش توجه نمیکنم و  نگاهشم نمیکنم...حتی اگ خودمم خوشم اومده باشه از طرف...خودم فکر میکنم چون من بی تفاوتم و بی توجه به همین دلیل طرف فکر میکنه من خوشم نمیاد یا مغرور و بداخلاقم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خب عزیزم خودت که دلیلشو میدونی ، اصلاح کن خودتو

لازم نیست اویزون باشی مثل بعضی دخترا، همین که لبخند بزنی و اخم و تخم نکنی خوبه. طرف جرات میکنه بیاد جلو

ما انسان بودیم...تا زمانی که،نژاد ارتباط‌مان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیم‌مان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم....

منم تا ۲۰ سالگی اینطوری بودم بخاطر جدی بودنم😐

رفتم سرکار محیط دخترپسر جوون بود، کم کم روم باز شد

به اندازه جدی بودم ولی باهاشون خوب برخورد میکردم، کلییییی میومدن سمتم منم چقد کلاس میزاشتم یادش بخییییر... الان دیگه حوصله شیطنت ندارم

از سال ۹۸ نی نی سایت نیومده بودم😂
2738
نه اهل دوستی نیستم...فقط میخوام اگر کسی از من خوشش میاد یا دوسم داره بهم بگه و جلو بیاد

منم مثل شمام اصلا اهل دوستی نیستم بخاطر همین جدیم فک میکنم اگه جدی نباشم ممکنه پسرا در موردم بد فک کنن و فکر کنن اهل دوستیم بحاطر همین روی خوش نشون نمیدم نمیدونم کار درستی میکنم یا نه ولی بهیچوجه اهل دوستی نیستم

تا اطلاع ثانویپرشه شَرِممیاد:/
2706