2733
2734
عنوان

ناسازگاري همسر

730 بازدید | 33 پست

شوهرم ٢٣ سالشه و ٨ ماهه عروسي كرديم، جديدا داره سرناسازگاري ميذاره ، اصلا بلد نيست مشكلاتو حل كنه و مشكلات بيرون از خونه رو وارد خونه ميكنه و همه چيو با هم قاطي ميكنه دائم اهنگ رپ چرتو پرت گوش ميده و نااميدع از همه چي ، از طرفيم نميتونم جداشم 😞 خانواده م از عواقبش ميترسن .  نمدونم چكار كنم ، همه ميگن بساز باهاش خوب ميشه سنش كمه ولي خب سخته تحملش الان پاشو كرده توو ي كفش ك برو طلاقتو بگير بد اهلاقي ميكنه دليلشو ميپرسم ٩٠ درصدش ب من ربطي نداره ، البته جلوب جمع مراعات ميكنه و خوب برخورد ميكنه باهام يا توو كار خونه جلوي مهمون يا پدر و مادرم كمكم ميكنه ، بنظرتون بسازم؟ درست ميشه؟؟؟ 

البته الان كار نداره البته از لحاظ مالي مشكلي نداريم 

واا چه زود همه تا ی خورده سختشون میشه فکر طلاق میفتن 

خب شوهرت خیلی بچه هست 

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عروس خانم با نظرای قبلی که دادیم چه کردی که تاپیک جدید میزنی؟  

شما حتما نیاز به مشاوره دارین اگه شوهرت نمیاد یا هزینه ش براتون زیاده زنگ بزن ۱۴۸۰ رایگانه 

اگر زندگی خانوادگی پرتنشی داریم و تحصیلات و تخصص در زمینه خانواده نداریم نسخه ناموفق زندگی خودمون را برای بقیه نپیچیم ! مثال: همه مردها فلانند، همه زنها فلانند، به شوهر رو نده، جواب بدیشونو با بدی بده، ازدواج نکن، ازدواج بکن، بچه بیار زندگیت شیرین شه... حسن ختامشم اینه که روانشناس و مشاور هیچی حالیشون نیس من خودم یه پا مشاورم!  شما اگه بیل زن بودی که در خونه خودتو سرسبز کرده بودی عزیزدل   

خیلی کوچیکه عزیز نمیفهمه باور کن

یکم صبر کن درست میشه

دردناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی خر                                          از کشتی بابات برات دست                                            تکون میده!😐
2738
شما تا چند لحظه پیش دنبال رابطه اول بودی ..الان شد این مشکلت بعد 8 ماه ازدواج؟؟

اره عزيزم من پست قبل راجع ب مشكل رابطه جنسيم گفتم همه پريدن بهم بعدم پستمو پاك كردن ، ما ٨ ماهه عروسي كرديم و رابطه جنسي كامل نداشتيم

والا منم روزاي اول مثل تو بودم بستگي به اخلاق شوهرت داره ولي الان ٩ سال ميگذره همه گفتن اولشه بسازش درستش كن منم انجام دادم الان اقا ميگه مخواستي نكني اين مارارو البته شوهر من خيانت دست بزن معتاد اينا همه داشت 

بعدشم ٢٣ سن كمي واسه مرد براي ازدواج خودت چندي ؟ 

بچه نيار فقط 

hair coloris ~ hair keratin 
2706