2737
2739
ای کاش اشیا بود😥

ی کوچولو راهنمایی

🌻اللهم عجل الولیک الفرج❤                               ماشاءلله لاحول ولا قوت الا بالله العلی العظیم❤           اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل الفرجهم❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینو از بچگی برام گفتن وا چرا صدا نداره؟ ریا رودخونه چشمه صدا نداره؟؟؟

آب بطور کلی صدایی از خودش نداره عزیزم. اون صدا تو رودخونه هم بخاطر برخورد با اجسام سخت مثل سنگه. وگرن آبو بذار ی گوشه برات صدا میده واقعا؟؟؟

مث این میمونه سنگ بزنی تو شیشه بگی سنگ یا شیشه صدا دارن از خودشون

2731
آب بطور کلی صدایی از خودش نداره عزیزم. اون صدا تو رودخونه هم بخاطر برخورد با اجسام سخت مثل سنگه. وگر ...

عزیزم من طبق صدایی ک از آب طبیعت شنیدم این مثالو گفتم😊

🌻اللهم عجل الولیک الفرج❤                               ماشاءلله لاحول ولا قوت الا بالله العلی العظیم❤           اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل الفرجهم❤
2738

خونه سفیدیه هیچ درو پنجره ای نداره

قبول ندارم😡

پس بیخیال شیم چون هردو نظراتمون فرق داره

2706