2737
2734
عنوان

باردارا سوال

123 بازدید | 22 پست

من ٤ هفتمه فك كنم خيلي ببخشيد درد شكمي دييونم كرده بعد خيلي معذرت ببخشيد پي پي ميكنم كلا راحت ميشه بدنم اصلا نفخ دارم انگار نميدونم چيكار كنم خيلي اذيتم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

طبیعیه. خدانکنه مثل من بشی معده درد استفراغ حالت تهوع من هفته 7حالم خیلی بده خیلی دو روزه چیزی نخوردم

مادربودن حس عجیب و غریبی است💜. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.❤️👶🤱اااااارررری اینگونه است مادربودن... 😍من فقط عاشق اینم ک عمری از خدا بگیرم اینقدر زنده بمونم تا ب جای تو بمیررررم.. 

نفخ که کاملا طبیعیه مخصوصا اوایل 

من که الان تو 5 ماهم نفخ دارم 

فقط مایعات آب ، انجیر و.. بخور که یبوست نگیری 

💛هر چه هست از برکت خداست💛 امام زمان (عج) عیدیمو داد ؛ شب نیمه شعبان فهمیدم مامان شدم 😍 کوچولومون بیمه ی امام رضا جانه 🌸 یه صلوات برای سلامتیش بفرستید 🌸ممنوووون  ....... امیرعباس جانم  روز ولادت حضرت زینب و آغاز سال نوی میلادی بدنیا اومد ❤❤❤
2738
طبیعیه. خدانکنه مثل من بشی معده درد استفراغ حالت تهوع من هفته 7حالم خیلی بده خیلی دو روزه چیزی نخورد ...

هر از چندگاهیی برو سرم بزن یکی دو روزی اروم شی. منم هشت هفته ام خیلی حالم بد بود دیروز رفتم سرم زدم عالی نشدم ولی یه ذره سر پا شدم.اما میدونم دوباره میاد سراغم

هر از چندگاهیی برو سرم بزن یکی دو روزی اروم شی. منم هشت هفته ام خیلی حالم بد بود دیروز رفتم سرم زدم ...

دیروز رو ب موت بود از صبح تا اخرشب داشتم بالا میاوردم

مادربودن حس عجیب و غریبی است💜. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.❤️👶🤱اااااارررری اینگونه است مادربودن... 😍من فقط عاشق اینم ک عمری از خدا بگیرم اینقدر زنده بمونم تا ب جای تو بمیررررم.. 
تهوع نداشتی.بدترین چیز بنظرم تهوع و معده درده

چرا تهوع و سردردم دارم اما بالا نمیارم

معدمم خالیه از دیشب

مدام اسید ترشح میکنه و میسوزه

آرزو میکنم اون مشکلی که راجبش نمیتونین با هیچکس صحبت کنین حل‌شه :)  
دیروز رو ب موت بود از صبح تا اخرشب داشتم بالا میاوردم

منم دیشب اینموقع داغون بودم دیگه معده ام هیچی نداشت پس بده معدم داغون شد دیگه افسردگی گرفته بودم. رفتم سرم زدم فشارم پایینه سرم گیج میره ولی یکم معده ام اروم شده.همش میگم خدا کنه یه هفته اینجور بمونم هر هفته برم زیر سرم

2706