2737
2734
عنوان

توی سن پایین اگر ازدواج کردین بیاین ....

| مشاهده متن کامل بحث + 468 بازدید | 41 پست

من 18سالگی ب اصرار خودم.هم خوبی داره هم بدی

مجرد بودم الان ماشین داشتم غذا نمیخواست درست کنم.برا خودم عشق و حال میکردم

الان بچه کوچیک دارم وقت ی دستشویی رفتن هم ندارم با شوهرم ک خوب باشیم خوشبخت ترینم دعوا ک کنیم بدبخت ترین

البته من بی نهایت عاشق و وابسته همسرمم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من 18عروسی کردم خداروشکر درسمم خوندم ترم اخر بود این ماه راحت شدم.بچه هم دارم

منم درس خوندم تموم شد ولی بچه نمیخوام

میشه یه صلوات برای سلامتی خانوادم بفرستین❤❤❤  لطفا یه صلوات هم بفرستین برای سلامتی همگیمون❤#لطفا_کودکان_را_نبوسیم   #من_به_شما_دست_نمیدهم_چون_شما_را_دوست_دارم ✋ 
2738
من 18سالگی ب اصرار خودم.هم خوبی داره هم بدی مجرد بودم الان ماشین داشتم غذا نمیخواست درست کنم.برا خو ...

شوهر منم گفت که حتما باید درسمو ادامه بدم و دادم ازش ممنونم که کمکم کردو درکم کرد و یه کار کرد تو سن 18 سالگی یه سال از همسنو سالام جلو بیفتمو بشم دانشجو   واقعا ممنونم ازش....البته اگه مجرد بودم چون پدر بزرگم آدم متعصبی بود فکر نمیکردم حتی اجازه دانشگاه رفتنمو بده....ولی ازش متچکرم که با شوهرری که بهم معرفی کرد تونست آیندمو روشن کنه

من یه جوان 18 ساله هستم و دوساله که ازدواج کرده ام و احساس خوشبختی میکونم تمام

شوهرت چند سالشه خاله؟

زمستان رفت اما من بهاراني نميبينم،بر اين تكرار در تكرار پاياني نميبينم، به اميد روزهاي خوب براي همگي ...
2706