2703
2553
منم شوهرم دو هفته است نا پديده چند روز پيش گفت وكيل گرفته طلاقم بده

ای وای آخه چرا 

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خوش بحالتون. 

دعوای نصفه شب همینه دیگه 

دخترم وقتی اومدی به این دنیا اینو همیشه یادت باشه که تو زندگی بدترین حرفا رو از اونایی میشنوی که برات عزیزترن .  بدترین ضربه ها رو از اونایی میخوری که فکرشم نمیکردی ! همیشه نزدیک ترین هات قلبتو بدجور میشکنن . پس به هیچ کس وابسته نباش از هیچ کس توقع نداشته باش و به اندازه هرکسی رو دوست داشته باش حتی منو که مادرتم . عزیزکم کسی نبود این حرفا رو به من بزنه برای همین خیلی وقتا بیصدا شکستم ولی تا وقتی زنده م اینو بهت میگم چون دوست ندارم تو هم مثل من بشکنی دردونه ی مامان  😘
غذا درست میکنی

اره با دخترم میخودیم اونم تنها موتده 

دخترم 10 سالشه میگه مامان گناه داره با بابای آشتی کن اون که  اینقدر مهربونه چرا باهاش قهری

عشقم خدااااا. و همسرم. و دخترم. دوستتون دارم
2720
اگه دعواهای خیلی شدید داشته باشیم جدا می‌خوابه  ولی معمولی باشه میاد جاش مبخوابه  بهتر ا ...

خب پس مطمئن شدم که خیلییی دوسش داریو خیالم راحت شد  ، ولی دلم براش سوختا بنده خدا ببین چقد ترسیده که خودش رفته  افرین جذبه  

خدایا آن ده ک آن به...
نه تل گرام داره نه اینستا  فقط میره سر کار میاد خونه میخوابه نه بیرون میره نه به خودش میر ...

خب تل گرام نداشته باش مگه چه مشکلی داره  شوهر منم وقتی میبینه من حرص میخورم لذت میبره

ای وای آخه چرا 

سر يه چيز الكى بحثمون شد بالا گرفت داشتيم ميرفتيم خونه بابام چون بار اولش نبود بابام گفت من و بچه ام يكماه اينجا ميمونيم برو بعد يكماه بيا هفته پيش زنگ زد گفت ميخوام طلاقش بدم نامرد رفته ماشينش رو زده به نام باباش

2714
اره با دخترم میخودیم اونم تنها موتده  دخترم 10 سالشه میگه مامان گناه داره با بابای آشتی کن اون ...

اوخی بخاطر بچت هم شده نشون نده قهری 

واقعا بچه ها گناه دارن 

من که تصمیم دارم غذا درست نکنم البته می‌ره بیرون میخوره

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته
سر يه چيز الكى بحثمون شد بالا گرفت داشتيم ميرفتيم خونه بابام چون بار اولش نبود بابام گفت من و بچه ام ...

خدا همه مردای بدو نابود کنه . 

ببین زرنگی کرده دیگه بخاطر مهریه 

2706