2737
2734
استاتر زیر لفظی میخای خوب جلدشو نداری اسم مارکشو ک باید بدونی

عزیزم مارک خاصی نداره 

رفتم عطاری گفتم گیاهیشو می‌خوام نه کارخونه ای 

الان همه خوابن وگرنه عکسشو میذاشتم 

عینک نمی‌زد که نگن عینکیه!یه روز چاله ی جلو پاشو ندیدوخورد زمین ازاون روز به بعد چلاق صداش میکردن...بخاطر خودت زندگی کن 🌹
اهان یه مغازه ک همش صابون دستساز بود صابون گرده عسل و اسطوخودوس گرفتم برا شوهرم برا کم کردن چین و چر ...

مرسی گلم🌺

خانما برا خانه دارشدنم صلوات مرسی🌹اگه دلت برادست خط بچگیت تنگ شدبادست مخالفت بنویس🌹چقدرسخت تنگ ماهی بودن بشکنی قاتلی نشکنی زندانبان🌹  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

چطوری  زردچوبه خالی  چه مدت باید بمونه رو پوست زرد نمیشه پوستت؟

ماست و زردچوبه

می‌زنی وقتی خشک شد با آب ولرم میشورم. بعد با پنبه و گلاب صورت رو تمیز‌میکنم که اگه زرد بود بره

گرفتاری این دنیا از این است که نادان از کار خود اطمینان دارد و دانا از کار خود مطمئن نیست.♋️
برم عطاری بگم صابون زردچوبه میخوام

اره

عینک نمی‌زد که نگن عینکیه!یه روز چاله ی جلو پاشو ندیدوخورد زمین ازاون روز به بعد چلاق صداش میکردن...بخاطر خودت زندگی کن 🌹
2731
استارتر بزای جوش هم خوب؟

اره گلم 

2738
عزیزم مارک خاصی نداره  رفتم عطاری گفتم گیاهیشو می‌خوام نه کارخونه ای  الان همه خوابن وگر ...

😙😙😙اینجوری گفتم جوابمو بدی مرسی عزیزم

من فقط با کرم زینک اکسید تمام لک کمرنگم از بین رفت پوستم خوب بود عالی شده

برای پیشگیری از لک بارداری و سفیدی صورت عالیه

عزیزم روزچندبارشستیدبعدبراپوست اطراف چشم مشکل نداره کل صورت ومیشه شست

خانما برا خانه دارشدنم صلوات مرسی🌹اگه دلت برادست خط بچگیت تنگ شدبادست مخالفت بنویس🌹چقدرسخت تنگ ماهی بودن بشکنی قاتلی نشکنی زندانبان🌹  
2706