2737
2739

مادرشوهرم خوبه دلسوزه و بچه هاشو خیلی دوس داره من باردارم بارداریم خیلی خوبه ن ویاری ن چیزی ولی کمرم از اول درد داشت سه روز بود ب کارگرای همسرم غدا میپختیم چون اشپزی که ازش میخریدن رفته بود جایی من کمک میکردم یا اون غدا میپخت من جارو میزدم و ظرف میشستم یا غذا من میپختم    اون رور بهم گفت بیا پایین عدس پلو میخواست بذاره بهم زنگ زد گفت من میرم بیرون زود میام تو بیا برنج ابکش کن بعد من عروسمون منتظرم بود باید میرفتم رفتم بهش گفتم من منتظرمه نمیتونم باید برم زودم برگردم گفت باشه رفتم دیدم بهم دروغ گفته میخواست بره با عمش خونه کسی بشینه اون کم کم سه ساعت میکشید میخواست کلا غدا پختن بنداره گردن من   منم حالم بد نیس ولی خوبم نیس کلا   یا اون روز ماست دهات خریدن بمن نداد خانما نگید خودت برو بخر ما شریکیم همه چیمون مام هرچی میهریم ب اونا میخریم   فروشگاه میرم ب اونام خرید میکنم خلاصه من حاملم هی ازم کار میکشه حالا زنداداش و ابجی و خاله خودش حاملن  بخدا سه چهار ماه اول خونه مامانشونن هیم میکه بیچاره اونا مریضن انگار من ادم نیستم دلم شکست ب شوهرمم میگم اون مرده درک نمیکنه میگه غر میزنی

خدایا مرررسی نمیدونم چطوری تشکر کنم ازت دستای پسر کوچولومو صحیح و سالم  بذار تو دستام  دوستت دارم    پسرم و همسرم عاشقانه دوستتون دارم

عزیزم ببخشیدا،این وسطا یه نقطه ای ، ویرگولی چیزی میذاشتی

یا میبردی سطر بعدی مینوشتی که حوصله کنیم بخونیم

ببخشید نخوندم

من یه معلمم🌱.دلیل اینکه میام نی نی سایت سرگرمی نیست،یه جور انجام وظیفه س،یه جور کمک کردن، البته تا جایی که بدونم.پستایی که میذارم برای روشن شدن افکار هست. اتفاقا از اینکه ریپلای میکنید و جواب نظراتم رو میدید خیلی خوشحال هم میشم. در ضمن ،ادامه ی امضام تبلیغ نیست. تجربه  ی شخصی خودم و گروووهی از انسان هاست. * وقتی خواستید زندگی مشترک خیلییی خوبی داشته باشید و همسرتون رو اونجوری هست درک کنید و درست زندگی کنید،هم چنین وقتی نمیدونید چجور مردتون رو قوی و بزرگ ترش کنید و چطور مرد مقتدر زندگیتون کنیدش، به این آی دی تو ایتا پیام بدید.Admin_hamsardari@ ( ادمین دوره ی همسرداری)اونوقت بشین زیر سایه ی مردونش لذت زن بودن رو تجربه کن.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

کمردردتون باید بااستراحت برطرف بشه

منم فعال بودم زمان بارداری اما برای زندگی خودم نه کسی

منم خیلی برای اقوام همسرم ومادرش کارکردم الان دیگه نه توان دارم نه حوصله 

عزیزم ببخشیدا،این وسطا یه نقطه ای ، ویرگولی چیزی میذاشتی یا میبردی سطر بعدی مینوشتی که حوصله کنیم ب ...

حالا تو چند پست هم بزاره میگید لفت میده 

الانم یکجا نوشته میگید نقطه و ویرگول چرا نداره😐

زندگی زیباست چشمی باز کن  
خودتو بزن به مریضی. بگو دور از جونت لکه بینی داری

اره بخدا انقدر فرزم دلمم نمیاو از اول مامانم مارو سفت بار اورده

خدایا مرررسی نمیدونم چطوری تشکر کنم ازت دستای پسر کوچولومو صحیح و سالم  بذار تو دستام  دوستت دارم    پسرم و همسرم عاشقانه دوستتون دارم
2738
کمردردتون باید بااستراحت برطرف بشه منم فعال بودم زمان بارداری اما برای زندگی خودم نه کسی منم خیلی ...

اره منم همونم انگار از من طلب داره

توقعت زیاده.خب کارگرشماست.دراون حدیم که کمک میکنه لطف میکنه بنده خدادوس داشته باعمش باشه خب یبارغذاگ ...

کارگر اونم هست ما شریکیم مال ما نیس فقط مال من و جاریم و مادرشوهرمه

حالا تو چند پست هم بزاره میگید لفت میده  الانم یکجا نوشته میگید نقطه و ویرگول چرا نداره😐

نه من نمیگم لفت میدن . کو کو هم نمیکنم

همیشه طولانیارو هم میخونم

ولی سرم گیج رفت. عذرخواهی هم کردم

شاید چون معلم هستم این ایرادارو میگیرم😖

من یه معلمم🌱.دلیل اینکه میام نی نی سایت سرگرمی نیست،یه جور انجام وظیفه س،یه جور کمک کردن، البته تا جایی که بدونم.پستایی که میذارم برای روشن شدن افکار هست. اتفاقا از اینکه ریپلای میکنید و جواب نظراتم رو میدید خیلی خوشحال هم میشم. در ضمن ،ادامه ی امضام تبلیغ نیست. تجربه  ی شخصی خودم و گروووهی از انسان هاست. * وقتی خواستید زندگی مشترک خیلییی خوبی داشته باشید و همسرتون رو اونجوری هست درک کنید و درست زندگی کنید،هم چنین وقتی نمیدونید چجور مردتون رو قوی و بزرگ ترش کنید و چطور مرد مقتدر زندگیتون کنیدش، به این آی دی تو ایتا پیام بدید.Admin_hamsardari@ ( ادمین دوره ی همسرداری)اونوقت بشین زیر سایه ی مردونش لذت زن بودن رو تجربه کن.
اره منم همونم انگار از من طلب داره

بیشتربخودتون برسید بچه تون واجبتره

شیاف بذارید کمردردتون کم میشه

من دیگه کارای خودمم توان ندارم انجام بدم چه برسه به مادرشوهر

هرچیزی حدی داره متعادل باش

ناز کن کلا حالت خوبه احساس تهوع کن بگو وای بو منو میزنه خودتو بادبزن. آروم را برو دست بزار رو‌دلت. ش ...

اره واقعا اگه ناز نکنی هیچکس ادم حسابت نمیکنه بخدا دلم شکست گفتم من ن ناز میکنم  ن قیافه میام که بقبه اذیت نشن اونوقت اینجور

2706