2726

چرا وواقعا اینجوریه آقا جان من میخام عمل کنم دماغم خیلی تو دیده

یعنی میشه یه روزی اشک بریزم،اما از روی شوق از روی ارامش بخاطر رسیدن به تو رسیدن به عشق زندگیم...کی میشه یه نی نی سالم تپل خوردنی بهمون بگه مامان بابا؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
کدوم شهری

خوزستان

یعنی میشه یه روزی اشک بریزم،اما از روی شوق از روی ارامش بخاطر رسیدن به تو رسیدن به عشق زندگیم...کی میشه یه نی نی سالم تپل خوردنی بهمون بگه مامان بابا؟؟
شیراز دکتر گندمی گوشتیارو من دیدم خوب عمل کرده بود 

نمیتونم بیام اونجا

دقیقا اهواز؟

ن شوش ولی دکتر سرافراز اهواز قبولم نکردگفت گوشتیه برمیگرده زود

ن شوش ولی دکتر سرافراز اهواز قبولم نکردگفت گوشتیه برمیگرده زود

خب پس چرا میخوای عمل کنی . پولت زیاده کرده؟وقتی برمی گرده چه فایده؟!!

در بدترین ما انقدر خوبی و در بهترین ما آنقدر بدی هست، که هیچکس نمی‌تواند از دیگری عیب جویی کند...
خب پس چرا میخوای عمل کنی . پولت زیاده کرده؟وقتی برمی گرده چه فایده؟!!

دماغم درازه خوب نوکشم پایین

منم ي جا رفتم تو تهران گفت خيلي گوشتيه اونجورك فكرميكني ي بيني كوچيك وفلان نميشه نيمه فانتزيم نميشه شايد طبيعي اونم نه خيلي كوچيكترازيني ك هست خياي ناراحتم اخه من اصلا بينيم بزرگ نبود بعد بارداريم بزرگ شد و بزرگم مونده

بعضی دردا مثل چایی میمونن....!!!شاید سرد بشن !اما تلخ باقی میمونن...!!!!❤️😍 سال ۱۴۰۱ب آرزوم رسیدم 😍❤️
دماغم درازه خوب نوکشم پایین

جی بگم والا. وقتی دکتر میگه اخرش بازم همینی میشه که هست چی کار میشه کرد دیگه!

در بدترین ما انقدر خوبی و در بهترین ما آنقدر بدی هست، که هیچکس نمی‌تواند از دیگری عیب جویی کند...

برو پیش دکتر حسین ختمی تو اهواز اون بینی های گوشتی رو خیلی خوب عمل میکنه کارش عالیه یکی تو نی نی سایت میگفت از کشور های عربی هم میان واسه عمل پیشش یه سرچ بکن تو اینترنت خودت متوجه میشی 

2706