2733
2734
عنوان

خیانت

251 بازدید | 10 پست

سلام خانوما شبخیر.من ۶ ماه پیش مچ شوهرمو تو خیانت گرفتم و این ۶ ماه یه روز خوش بخودم ندیدم بچم ۲۰ ماهشه خونوادم میگن بخاطر پسرم ببخشم ولی من نمیتونم روز ب روز سردتر میشم ولی بهترنمیشم .حالم اصلا خوب نیس کارم ب روانپزسک رسید وبهم گفت افسردگی گرفتم.خونواده شوهرمو دوس دارم ادمای خوبین ولی ازشوهرم.خوشم نمیاد پسرمم عاشقه باباشه.نمیدونم چی کار.کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهرت هم پشیمون هست؟

ب حرف اره ولی من تو رفتارش هیچی ندیدم.حتی ب پدرش میگم ضمانت میکنی پسرت ادم شده باشه ?میگه نه چون پسرشو میشناسه.منم مطمعنم اولین بارش نبوده هیچوقت دیگه نمیتونم بهش اعتماد کنم واسم تموم شده ولی پسرمو چیکار کنم هروز باید باباشو ببینه .نمیدونم خیلی موقعیت بدی دارم

2728
بشین زندگی کن .بگرد بخور بریز بپاش بیخیال مرد.به خودتو بچه ات برس.کاش اون موقع که تنور داغ بود چیزی ...

اصلت ب نامم هیچی نمیزنه .چطور بایه مرد هرزه زندگی کنم اخه

یا باید بسوزی و بسازی اونم با بی اعتمادی یا شوهرت باید اونقدر مرد باشه که همه چی و جبران کنه اگر اصرار دارن که بمونی حتما بگو میمونم سر زندگیم به شرط اینکه حضانت بچه رو بهم بدین یا اینکه اگر شوهرت صلاحیت نداشته باشه و بتونی عدم صلاحیتش و ثابت کنی و بچه رو بگیری خوب میشه درکل وقتی یه زن خیانت میبینه مثل شما واقعا دیگه اعتمادش بدست نمیاد و داغون میشه...

2738
یا باید بسوزی و بسازی اونم با بی اعتمادی یا شوهرت باید اونقدر مرد باشه که همه چی و جبران کنه اگر اصر ...

حضانت پسرمو همون موقع گرفتم خونوادم سرشناسن از اسم طلاق خیلی وحشت دارن ازاینورم علاقه پسرمو میبینن میگن این بچه داغون میشه بدونه پدرش.ولی تواین ۶ ماه هروز واسم عین جهنمه اصلا نمیتونم شوهرمو نگاه کنم هزاران.سوال تو.ذهنمه ک چرا چرااا اینقد راحت ازمن گذشت کسی ک ادعای دوس داشتنش میشد ۷ سال بهم دروغ گفت منو دوس نداشت فقط بهم عادت کرده بود والامعنی دوست داشتن خیانت نیس

از شوهرت بپرس دلیل خیانتش چی بوده؟ بشین باهاش حرف بزن. برید پیش مشاور. چون بچه دارید میگم. هفت سال باهاتون زندگی کرده حتما دوستتون داشته. حتما خاطره های خوب باهم داشتین. شاید بشه زندگیتون دوباره شروع کنید.زندگی کردن شما با شوهرتون اگه بدون مهر و محبت باشه برا پسرتون هیچ فرقی با طلاق نداره شاید بدترم باشه. 

ب حرف اره ولی من تو رفتارش هیچی ندیدم.حتی ب پدرش میگم ضمانت میکنی پسرت ادم شده باشه ?میگه نه چون پسر ...

باهاش ص کن برید مشاور سریع واسه طلاق اقدام نکن ...شاید حل بشه.