2737
2734
عنوان

چن شب پیش با خواهرم رفته بودیم بازار ...

| مشاهده متن کامل بحث + 1532 بازدید | 109 پست
حالا چون چاق نیستی شاید یه کاری کردم برات... موندم تو طرز فکر بعضیا واقعا    

خدا عمرت بده 

منو مدیون خودت کردی عزیزم 

خدا بقیه رو هم به راه راست ان شاالله هدایت میکنه غصه نخور 

فقط من ویلا لب دریا میخام اینجا زیادی خوشی زده زیر دلم برم یکم هوا بخورم 😂

ببخشیدها ولی آدمایی با همین عقایدن که ۲۲بهمن میریزن تو خیابونا شعارمیدن! باهمین حمایتای کورکورانه به ...

عزیزم تو فکر کردی الان امریکا بالاسرمون بود خوب بود؟ زمان شاه مگه نبود؟ ایران چی داشت اون موقع؟ غیر از اینکه الان بالاترین نیروی نظامی و دفاعی رو داریم که داعش که ساخته شد تا به ما برسه کیلومترها دورتر زمین گیر شد؟ غیر از اینه که تمام کشورهای دورمون درگیر ناامنی داخلی و جنگ های خارجی ان ؟کشورهایی که بقول شما ظلم ذاخلشون نبودهکسی که خودشو بخواب زده رو نمیشه بیدار کرد

دست من و تو نیست اگر عاشقش شدیم.......خیلی حسین زحمت ما را کشیده است.......السَّلامُ عَلیکَ یااَباعَبْدِالله...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

به قول یه بنده خدایی روزی یه وعده غذا کافیه چرا اینقدر مصرف گرا هستیم‌ 

افرین ادم تیزی هستی  دقیقا منظورم به همون بنده خدا بود 😂😉

زیبایید،اما خالی هستید،برایتان نمیشود مرد...
2731
عزیزم میفهمم سخته ولی خب کی میگه همه باید خونه داشته باشن؟ خوش به حالت که تمام حسرتت فقط یه ماشین خا ...

نقد نمیگیرن نسیه رو بچسبن 

تا این دنیا میتونم لذتم رو ببرم چرا اون دنیا 

حداقل در حد نیاز 

نمیگم یه زندگیه لاکچری

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.
ای بابا عزیزم شمام یه ماه اینترنت نگیر برو ویلا بخر دیگه بلد نیستی  مگه 😂😂😂

ما نامحدود یکساله میگیریم از شما بی دردتریم قراره قلعه کناری خاوری رو بگیریم همسایه میشیم باهاش خواستی بیا تو هم اونجا

آزاد شدم خوشحالم ننه 😃😃😃اانشالله آزادی قسمت همه 😁این بازگشت ظفرمندانه را از حبس سه چهار روزه به خودم تبریک میگم بحث سیاسی نکن میدونی که منم میدونم اونا هم میدونن پس من رو ننداز تو حبس سر چیزی که همه میدونیم
عزیزم میفهمم سخته ولی خب کی میگه همه باید خونه داشته باشن؟ خوش به حالت که تمام حسرتت فقط یه ماشین خا ...

حرفات منو یاد مادرم میندازه اونم معتقده بایه نون وماست سیر میشیم اصل اون دنیاست ولی من هیچوقت درکش نکردم

2738

کی گفته من حسرتم ماشین خارجیه؟اینجور چیزا واسه ماایرانیا رویای دست نیافتنیه من بعنوان یه جوون فقط حقمو از این کشورمیخوام که یه مشت...دارن میریزنش تو چمدون میفرستنش اونور آب واسه آقازاده هاشون!

کی گفته همه باید خونه داشته باشن؟؟؟؟؟!!!!! احیانا شما بااون مسئول که میگفت کی گفته هروعده باید غذا بخوریم نسبتی ندارین؟

صُلح طلب😎✌🏻ولی جَنگ بَلد😈👊🏻

كاش يكي پيدا ميشد اين دنياي ما ايراني هاي بدبخت رو ميساخت ما خودمون يه فكري به حال اون دنيامون ميكرديم بعدشم عزيزم حتما شنيدي  از هر دري كه فقر بياد از همون در هم ايمان ميره پس شايد دليل بزرگ اينهمه بي ايماني و دين زدگي فقري باشه كه بيگناه داريم تجربه ش ميكنيم نه ؟؟!!!

كاربري قديميم " zho1==ژوان "بود  اما..... !!!!!!  مهم نيست اين نيز بگذرد
ما نامحدود یکساله میگیریم از شما بی دردتریم قراره قلعه کناری خاوری رو بگیریم همسایه میشیم باهاش خواس ...

وای خدایا شما چه قدر پولدارید بابا😎😎😎

زیبایید،اما خالی هستید،برایتان نمیشود مرد...
حرفات منو یاد مادرم میندازه اونم معتقده بایه نون وماست سیر میشیم اصل اون دنیاست ولی من هیچوقت درکش ن ...

خب چون واقعا وقتی میمیریم اینجا کاملا تمام میشه تو فکر کن نهایت 100 سال عمره بعد میری هزاران سال و تا همیشه که مشخص نیست اونجایی خب عقل میگه اونور مهم تره

دست من و تو نیست اگر عاشقش شدیم.......خیلی حسین زحمت ما را کشیده است.......السَّلامُ عَلیکَ یااَباعَبْدِالله...
2706