2733
2734

من فقط شربت میخوام مربا نمیخام 

میخام ۴ تا شیشه نوشابه خانواده شربت بده 

چقد البالو چقد شکر میخاد

تیکر عروسیمههه💑💃💃💃💃💃❤❤💟💗💖💓💛💔

من سه کیلو آلبالو با سه کیلو شکر درست کردم یه جا نوشابه خانواده شربت داد...البته رقیقه

مامانم گفت میخای شربتش غلیظ باشه باید شکرشو بیشتر بزنی

خداوند مرا عاشقانه دوست میدارد...و تمام احتیاجات مرا برآورده میسازد...ممنونم خدای مهربون و رئوفم😚😚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ببین اسی من با شربت البالوت کاری نداره ولی واقعا مورد عذاب واقع شدی من الان فالوده بستنی هوس کردم چی کارکنم ؟؟؟؟؟😭😭😭😭😭😭😭 اتفاقا امروز بیرون بودم رفتم بربچم بستنی بخرم ی اقایی نشسته بود همجین فالوده میخورد دلم خواست ولی شوهرم کنارم نبود اونجام پراقا بود روم نشد برم تو...خب الانم که...🔫😭

2738
ببین اسی من با شربت البالوت کاری نداره ولی واقعا مورد عذاب واقع شدی من الان فالوده بستنی هوس کردم چی ...

بمیرم برات...منم پیش اومده برام...

چرا ما زنا انقد محدود میکنیم خودمونو

خداوند مرا عاشقانه دوست میدارد...و تمام احتیاجات مرا برآورده میسازد...ممنونم خدای مهربون و رئوفم😚😚

ببین اگه میخوای اینطور باشه البتلو هارو نصف کن بریز تو شیشه نوشابه بعد روشون شکر بریز تکون بده قششششنگ فضای خالی هاش پرشن بزار ی هفته بمون یخچال ،،اینطوری شربت البالو داری،،شکر باعث میشه اب البالو بیاد بیرون،، بعد هرمقدارخواستی بریزلیوان روش اب بریز بشه شربت

بمیرم برات...منم پیش اومده برام... چرا ما زنا انقد محدود میکنیم خودمونو

خدا نکنه عزیزم😘😘😘😘 اخه ب محدودیت نیس،،،همشونم ب ادم نگا میکردن،معذب شدم ولی تا بستنی فروشه بستنی بچمو بده همینجوری چشمم ب فالودش مونده بود،،،وای انقده هوس کرده بودم....امسال اصلا فالوده نخوردم کلا امسال زهرمارم شده دیگه ب اینجور چیزا وقتم نمیشه

بمیرم برات...منم پیش اومده برام... چرا ما زنا انقد محدود میکنیم خودمونو

من کلا عجیب غریبم باورت میشه تو بارداری کلا زعفران هوس کرده بودم،،یادم نمیره چقد بستنی زعفرانی با فالوده زیر سه ماه خوردم،،خدا رحم کرد ب بچم....