2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

کاری از دستم بر نمیاد ک بکنم 

گفتم سلام خانوم بیخیاااال نگو فردا چی میشه دیگ بسه خااانوم نگو تکلیف دردا چی میشه  گذشت روزای بد روزای  بهترش اومدهرکی باهام بد بود سرش اومد  😉سوگند 

شبه اون خانم میگم اگه از رابطه بیرون نری آبروتو نیبرم

من در پی خویشم ...به تو برمیخورم اما...سالهاست که در تنهایی هایم عاشقانه زندگی میکنم..برای خودم چای دم میکنم ..خودم رو تحویل میگیرم ..اما همیشه دوتا استکان چای میریزم یکی برای خودم ویکی برای تو ..فقط نمیدانم چرا هر بار چای تو سرد میشود،،،وای فراموش کرده بودم تو نیستی و جمع من و تودیگر ما نمیشود ...تو رفتی !!!
2714

فقط در حد یه تهدید درست و حسابی....من که نمیگم فردا برو جار بزن مگگه نمیگی متاهله خوب بترسونش

من در پی خویشم ...به تو برمیخورم اما...سالهاست که در تنهایی هایم عاشقانه زندگی میکنم..برای خودم چای دم میکنم ..خودم رو تحویل میگیرم ..اما همیشه دوتا استکان چای میریزم یکی برای خودم ویکی برای تو ..فقط نمیدانم چرا هر بار چای تو سرد میشود،،،وای فراموش کرده بودم تو نیستی و جمع من و تودیگر ما نمیشود ...تو رفتی !!!
اون خانمو رو تهدید کن ک آبروشو میبری  با باباتم درس خسایی صحبت کن بگو تممش کنه اگ زندگیشو میخو ...

جرات حرف زدن با پدرم رو ندارم....همیشه بینمشون دیوار بوده. حرمت هایی که ازبین میره چی....ولی اون زن رو میتونم تهدید کنم....یا  پی رابطه شکسته خودم و بابام رو به تنم بمالم و ریسک کنم شاید درست بشه

2706