1351
1273

چندسالیه همش چشش ب منه اینو کاملا از رفتاراش فهمیدم این اواخر هم دید رفتارای غیرمستقیم جواب نمیده یهو اومد شماره بده ک خودمو زدم ب اون راه بعد رفته از گوشی مادرشوهرم شمارمو برداشته , ب خواهرشوهرم جریانو گفتم ولی از ترس ابروریزی نمیتونیم ب شوهرم چیزی بگیم اینم دس بردار نیس از تل پیم داد ردش کردم یه عکسایی میزاره پروفایلش ک مثلا منو تحریک کنه

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

1350

خب بلاکش کن از همه جا😐

همچین ادمی مریضی روانی جنسیه

متنفرم از همچین مردای کثافتی

همیشه که با کارای بدمون نیست که مردم آزار میدیم بعضی وقتا با کارای نکردمون اذیتشون میکنیم...
1334

تو از کجا میدونی تو تلش واسه تو عکس میذاره؟!!!! وا

ی مدت امضا گذاشته بودم برا خونه دار شدنمون صلوات بفرستید.خونه دار شدیم😍اینبار دعا کنید خونه مونو عوض کنیم 😘😘ی خونه ی بزرررگ تر بخریم .طبقات پایینم باشه.آخه الان ۴۰ متره و طبقه پنجم🙄دکتر گفت خانووم پله داره خونتووون؟؟گفتم آره ...گفت زانوهاتون ساییدگی داره😔دعا کنید خونمونو عوض کنیم بلکه ی نی نی بیاریم.سی سالمونه از زندگی عقب داریم میفتیم حس میکنم💗بچه ها دعااا اثر دارد 😘💗

اصلا توجه نكن 

مواظب زندگيت باش

و خط عوض كن يا بلاك كنشم

برای کسی که می فهمد هیچ توضیحی لازم نیست، برای کسی که نمی فهمد هر توضیحی اضافه ست ؛آنانکه می فهمند عذاب می کشند آنانکه نمی فهمند عذاب می دهند .                مهم نیست که چه مدرکی دارید ؛؛.                 مهم این است که چه درکی دارید.....

ای بابا. چقد بی پروا و بی حیا

عزیز دلم وقتی شب میشه و تو چشمای نازتو میبندی و میری تو خواب شیرین دلم واست خیلی تنگ میشه.واسه خنده ی شیرینت واسه شیطونیات واسه صدای قشنگت.اون موقعست که میفهمم چقد دوست دارم و شدی تمام دنیام..
1226
اين عكسا الآن تحريك ميكنه يعنى؟!!

تحریک جنسی نه 🤣🤣🤣🤣روحی منظورش بود 

تا صبح که بیدارم                                                   دل دستِ کی دارم.                                                 خودش میدونه به اون دیوونه وابستگی داااارَم😍
1331