2737
2734
عنوان

دروغگو ترین فردی که دیدین کی بوده😁

| مشاهده متن کامل بحث + 1518 بازدید | 140 پست
واسه ما هم همین بود کلی وعده های تو خالی دادن از جمله دادن خونه ب پسرشون بعد عروسی گفتن تا موقع خرید ...

بازخوبه ی طبقه بهت دادن بشینی

از برای من که روزخواستگاری گفت مگر اینکه من مرده باشم دخترتون بره مستاجری

اماوقتی موقع خونه خریدن شد

گفت حالا ی حرفی زدم

کاش فقط همین ی دروغ بود

اوووف

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدا از روی زمین محو کنه همچین ادمایی که توی خواستگاری کلی دروغ تحویل طرف مقابل میدن و اینقدر وجدان ن ...

فامیل شوهر من تنها جایی ک راست گفتن فقط تو خواستگاری بود! 😂 اینو نمیخریم اونو نمیخریم این رسم رو نداریم و... و نکردن واقعا! خیلی صادق بودن😐

2728
فامیل شوهر من تنها جایی ک راست گفتن فقط تو خواستگاری بود! 😂 اینو نمیخریم اونو نمیخریم این رسم رو ند ...

دمشون گرررم

باور کن

اینجور ادما شرف دارن به کسایی ک بگن همه کار میکنیم اما بعد هیچ علطی نکنن

الهی بگردم  انشالله که مشکل پیدا نکرده اما اگه خدای نکرده مشکل پیدا کرده باشه گردن نمیگیره یا ...

فعلا که توخواب میخنده ولی چشماش واصلانمیتونه نگه دارهمش بالاپایین میشه گردن هنوزرفته ولی دست وپاش وحرکت میده یعنی براچشاش مشکل پیش آمده طفلی 

خانما برا خانه دارشدنم صلوات مرسی🌹اگه دلت برادست خط بچگیت تنگ شدبادست مخالفت بنویس🌹چقدرسخت تنگ ماهی بودن بشکنی قاتلی نشکنی زندانبان🌹  
2738
با اینکه هر سری ضایع میشن ب روشون نمیارن ک

آره من که به خطردروغش باشوهرم دعوام شد

خانما برا خانه دارشدنم صلوات مرسی🌹اگه دلت برادست خط بچگیت تنگ شدبادست مخالفت بنویس🌹چقدرسخت تنگ ماهی بودن بشکنی قاتلی نشکنی زندانبان🌹  
البته من خودمم تقریبا تا ۱۴سالگی دروغ میگفتم اما بعدش متنفر شدم و. نگفتم

منم تا میتونم میپیچونم ک دروغ نگم اما مثلا اگر مامانم بپرسه باشوهرت دعوات شده اگر شده باشه هم میگم نه! 

کلا اگر یه نفر چندبار وارد حریم خصوصیم بشه تو اشناها و دوستان بهش دروغ میگم. 

خخخ😂😂😂😊 داییم تا حدی دروغگوئه☹البته من نمیتونم زیاد ادمای دروغگو رو بشناسم☹

هیچکس اولش نمیدونه دروغه تا یهو دروغ طرف لو میره

💙Gods decide is out of our hindsight power but it💙💙💙 is always beneficial for us💙

پدر شوهرم کلی وعده داد خاستگاری که من تو عقد خونه میسازم ک نساخت حقوق شوهرمو گفت میده که نداد یه قولنامه نوشته برا چندسال دیگه خونه ام ک یوخ عروسی ام گفت مفصل نگیرین بتون 10میلون پول میدم تو زندگیتون باشه همه رو دعوت کرد از فامیلا خودش فقط ما کم کردیم فلمیلارو 10میلیونم نداد حقوق شال اخر شوهرمم قرار شد نقدس بده 6میلیونشو که اونم گفت ندارم بعد عروسی ک نداد کلا دروغگویی ذاتشه انگار فقط ب من و پسرش 

2706