2737
2734
عنوان

دروغگو ترین فردی که دیدین کی بوده😁

| مشاهده متن کامل بحث + 1518 بازدید | 140 پست

دوتا دوست از بچگی دارم خواهرن ،خدایان دروغن😅😅یه دفه فردای  سیزده بدر بود من و خواهرم  پرسیدیم کجا رفتید و اینا ،یهو دوتا خواهری بر سر شام دعواشون شد یکیشون گفت پیتزا خوردیم یکی گفت همبر😂😂😂کلی با هم دعوا کردن ک نه یادته اونو خوردیم اون میگفت نه اونو خوردیم 

😎

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

پدرشوهرم روز خواستگاری گفت نگران چی هستی پسرو پدر دامادمیکنه ولی شب عروسی شاباششم من گذاشتم جیبش 😐😐شب عروسی تموم شد چنان جوابی دادم بهش دیگه لاف نمیزنه واسم

مهربونترین و راستگوترین و بافرهنگترین فردیکه دیدم مادرشوهرمه😙😙😙😗😗

به بعضی تاپیکام فقط باید گفت عجب🤔🤔😐🤔😐🤔😐🤔😐🤔😐😐😐🤔😐😐🤔
2728

مادرشوهرم سرکوچیک ترین چیزا هم دروغ می گه اصلا به حرفاش اعتماد ندارم مثلا زنگ می زنم بهش حالشو بپرسم می گع همین الان از بیمارستان اومدم سه روز بود بستری بودم یا زنگش می زنم مهمون نداره ولی می گه فلانی اینجا بودن همین الان رفتن. یا یه چیزی بخره دوبرابر قیمتشو می گه بعدم از لوکس ترین جای شهر می گه خریدم مثلا

وکیل هستم سوال حقوقی داشتید در خدمتم 🌺خدایا خودت درستش کن خودت درستش کنی قشنگه... 🌺
2738
به نام خدااا مادرشوهر

مادرشوهر منم اوایل یه کم دروغ میگفت الان نه

مثلا نامزد بودیم میگفت رفتم زمین قیمت کردم بخریم ۳طبقه بسازیم باهم باشیم 😐😐

در صورتی که پول نداشت

💙Gods decide is out of our hindsight power but it💙💙💙 is always beneficial for us💙

بخدا دوستم ارایش میکنه کرم پودر مداد چشم ریمل ابرو و .... میگه ارایش ندارم 😐😐😐😐😐😐😐😐میریم خرید 20 تا ست لباس میخره بد تو راه برگشت گریه میکنه ی هزاری ندارم نون بخرم وضع مالیمون بده 😐😐😐

میری خونش ب زور از خواب بیدار میشه یا زنگ میزنی خوابه بد بین حرفاش میگ من اصلا نخابیدم دو شبه 

اينو نميشناختي چرا رفت و امد داستي😐😂

میشناختمش عروسیامون تو دوهفته پشت سر هم بود .بعد از اون که اون اول اومد خونه من نمیدونم‌چش شد این چرت وپرتا رو گفت .حالا جالبه خونه ام به نام پدرشوهرم بود اونوقت من یه حالت مستاجر داشتم

عزیزم اینکه من زود ازدواج کردم دلیل بر این نیست که تو بهم توهین کنی و بگی امل و بدبخت و بیچاره ام ..من بعد از ازدواجمم پیشرفت کردم میتونی این رو تو گرفتن لیسانس قرانیم و یک سال جهشی خوندن و تحصیل در رشته روانشناسی من ببینی .پس خواهش میکنم نه دلمو بشکن نه توهین کن دوست عزیز.تاپیک قانون جذب ب
مادرشوهر منم اوایل یه کم دروغ میگفت الان نه مثلا نامزد بودیم میگفت رفتم زمین قیمت کردم بخریم ۳طبقه ...

منکه تو چشام زل میزنه جریانی رو که خودم میدونم یه جور دیگه میگه

خداوند مرا عاشقانه دوست میدارد...و تمام احتیاجات مرا برآورده میسازد...ممنونم خدای مهربون و رئوفم😚😚
2706