2726
عنوان

دروغگو ترین فردی که دیدین کی بوده😁

| مشاهده متن کامل بحث + 1516 بازدید | 140 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

مامانم

و زن دوست شوهرم😐

😐واسه اولین بار قرار بود موهای مشکیمو هایلایت کنم و بسیییی خوشحال بودم‌و لحظه شماری میکردم و چقدددر واسه اولین بار قرص جلوگیری خوردم‌که پریود نشم یوقت که رنگ موهام خراب شه...ازبدشانسی من که شوهرم راضی شد بلاخره رنگ کنم کروووونا😑😑😑😑😑اومد و همه چیزو خراب کرد😐😐

دوستم  

اومد خونمون بعد رفتنش هی پز داد که خونه مت خیلی عالی تر از خونه توهست و وسایلم خوبه و کلی ایراد ارم گرفت ..بعد یه سری قرار شد بریم هی بهانه اورد اخرسر رفتیم دیدم یه آپارتمان ۹۰ متری با وسایل معمولی داره و داشته قمپز در میکرده و بعد میگفت شوهرم پزشکه درصورتی که شوهرش حسابدار بود😕😕😕

عزیزم اینکه من زود ازدواج کردم دلیل بر این نیست که تو بهم توهین کنی و بگی امل و بدبخت و بیچاره ام ..من بعد از ازدواجمم پیشرفت کردم میتونی این رو تو گرفتن لیسانس قرانیم و یک سال جهشی خوندن و تحصیل در رشته روانشناسی من ببینی .پس خواهش میکنم نه دلمو بشکن نه توهین کن دوست عزیز.تاپیک قانون جذب ب
مادر شوهرم😒

منم مادرشوهرم

خانما برا خانه دارشدنم صلوات مرسی🌹اگه دلت برادست خط بچگیت تنگ شدبادست مخالفت بنویس🌹چقدرسخت تنگ ماهی بودن بشکنی قاتلی نشکنی زندانبان🌹  
2706