1345
1341
عنوان

دروغگو ترین فردی که دیدین کی بوده😁

| مشاهده متن کامل بحث + 1138 بازدید | 140 پست
😂😂😂چه جالب فقط خونواده شوهرتون دروغ میگه؟؟؟ یعنی فک و فامیل خودتون همه راستگو ان😂😂😂😂

مثل تاپيك اخري كه من زده بودم راجع به روابط همسر و .. همههههههه ملكه خوشبختي و سياست و وفاداري بودن شوهرا همهههههههه عالي همه مهربون و منطقي و .... فقط نميدونم اين تاپيكهاي خيانت  و دروغ و ... بيدبختي ها مال منه لابد

سلام عزیزم  بله حتما

عزیزم تقریباسه ماه پیش جاریم زایمان کردوبچه ش دجارکمبوداکسیژن شدطفلی بعدازچندماهگی معلوم میشه چقدرآسیب دیده بچه خیلی ناراحته طفلی

ماشقایقهای بارون خورده ایم سیلی ناحق فراوان خورده ایم😔😔

قصه الارو شنیدین ؟ اگه نشنیدین 

بیاین اینجا

خدا از روی زمین محو کنه همچین ادمایی که توی خواستگاری کلی دروغ تحویل طرف مقابل میدن و اینقدر وجدان ن ...

واسه ما هم همین بود کلی وعده های تو خالی دادن از جمله دادن خونه ب پسرشون بعد عروسی گفتن تا موقع خرید خونه بشینین یعنی مال خودتون نیس در حالی ک گفتن مال خودتون باشه

خـدایا ب امید تو ن ب امید خلق روزگار
1350
دوستم هر روز یه آدم خفن عاشقش میشد اما من هیچ وقت ندیدمشون

آخ گفتی😁😁😁

دوست منم نصف معتادای دنیا اومده بودن خواستگاریش بعد جواب رد و نرسیدن به این معتاد شده بودن😁😁😁

مادرشوهر منم اوایل یه کم دروغ میگفت الان نه مثلا نامزد بودیم میگفت رفتم زمین قیمت کردم بخریم ۳طبقه ...

اینکه دروغ نیست! قیمت کرده دیگه! نخریده که! 😁 

هر روز هزاران نفر از همه چی قیمت میگیرن اما نمی‌خرن چون پول ندارن! 😂

میخوام یه جمله بهت بگم مسیر زندگیت عوض بشه! 😇.                                    .                                                                           .                                                                           .                                                                           .                                                                                                                  عزیزم از اونور برو. 😁   🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️     
از بس خانومی

😂 مرسی 😘

میخوام یه جمله بهت بگم مسیر زندگیت عوض بشه! 😇.                                    .                                                                           .                                                                           .                                                                           .                                                                                                                  عزیزم از اونور برو. 😁   🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️     
1334
عزیزم تقریباسه ماه پیش جاریم زایمان کردوبچه ش دجارکمبوداکسیژن شدطفلی بعدازچندماهگی معلوم میشه چقدرآس ...

الهی بگردم 

انشالله که مشکل پیدا نکرده اما اگه خدای نکرده مشکل پیدا کرده باشه گردن نمیگیره یا مثلا ممکنه نخنده یا چیزی دستش نگیره و...

هرچی آسیب دیدگی بیشتر باشه علائم هم زودتر مشخص میشه

من و باز آن دعاها که یکی اثر ندارد...
1288
واسه ما هم همین بود کلی وعده های تو خالی دادن از جمله دادن خونه ب پسرشون بعد عروسی گفتن تا موقع خرید ...

بازخوبه ی طبقه بهت دادن بشینی

از برای من که روزخواستگاری گفت مگر اینکه من مرده باشم دخترتون بره مستاجری

اماوقتی موقع خونه خریدن شد

گفت حالا ی حرفی زدم

کاش فقط همین ی دروغ بود

اوووف

خدا از روی زمین محو کنه همچین ادمایی که توی خواستگاری کلی دروغ تحویل طرف مقابل میدن و اینقدر وجدان ن ...

فامیل شوهر من تنها جایی ک راست گفتن فقط تو خواستگاری بود! 😂 اینو نمیخریم اونو نمیخریم این رسم رو نداریم و... و نکردن واقعا! خیلی صادق بودن😐

1331