2726
عنوان

برادر شوهرم از قبل منو دوسداشت

| مشاهده متن کامل بحث + 4979 بازدید | 173 پست
پننج سال زما زیادی نیس بنظرت برا مقدمه  اما نمیدونم شاید اگه فرصتش پیش میومد میگفت اما همیشه ک ...

اگه دوستت داشت از زنش طلاق میگرفت باتو ازدواج میکرد

دیگه این رفتارای بی غیرتی براچیشه

الهی عاقبت بخیری را نصیب هممون کن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ها خیلی راحت شدم بالخره ب کسی گفتم سنگینی این حرفا رو دوشم وزنش کمتر شد ممنون از راهنماییتون فقط ترو خدا برام دعا کنین خیلی هم دعا کنیین بتونم خودمو نجات بدم 

خدایا خودتو از ما دریغ نکن خودت خوب میدونی جز تو پناهی نداریم
2728
خانومی میدونم ازم متنفر شدی اما من چ غلطی میکردم وقتی تو سن هجده سالگیاوج نفهمی یکی بیاد و خیلی با ن ...

عزیزم همه تقصیرا هارو گردن برادرشوهرت ننداز

تو اکه نگاش نمیکردی متوجه نگاههای خاصش نمیشدی...تو اگه به حرفاش گوش نمیکردی تحت تاثیر حرفاش قرار نمیگرفتی

تو اگه یک بار بهش اخم میکردی وباهاش حرف نمیزدی اون جرات نمیکرد دستتو بگیره

قبول کن که توهم اندازه برادر شوهرت مقصری

اگه دوستت داشت از زنش طلاق میگرفت باتو ازدواج میکرد دیگه این رفتارای بی غیرتی براچیشه

عوضی ی مدت گیر داده بود ک از داداشش جدا بشم اما خودش نه میگفت زنمو نمیتونم طلاق بدم اخه جاریم مشکل اعصاب داشته دوباری بیمارستان بستری شده بود 

میگفت تو طلاق بگیر پنهون از همه با هم باشیم همیشه عقد داعم خدا لعنتش کنه ازش نمیگذرم 

عزیزم همه تقصیرا هارو گردن برادرشوهرت ننداز تو اکه نگاش نمیکردی متوجه نگاههای خاصش نمیشدی...تو اگه ...

اره میدونم پشیمونم 

عوضی ی مدت گیر داده بود ک از داداشش جدا بشم اما خودش نه میگفت زنمو نمیتونم طلاق بدم اخه جاریم مشکل ا ...

بگو خودت طلاق بگیر اول

کسی ک عاشقه یکی دیگست زنشو ادم حساب نمیکنه چ برسه بفکر مریضیش باشه

بله ایشون یه رابطه پنهونی دلش میخاد،چ شما شوهر داشته باشی چ نداشته باشی

الهی عاقبت بخیری را نصیب هممون کن
بگو خودت طلاق بگیر اول کسی ک عاشقه یکی دیگست زنشو ادم حساب نمیکنه چ برسه بفکر مریضیش باشه بله ایشو ...

نمیدونم اما واقعا حس میکنم برادرشوهرم مریض روانیه جلو همه خصوصا وقتایی ک من هستم ب زنش بی احترامی میکنه جاری بدبختم تو خونواده مادریش خیلی مشکلداره البته فوقالعاده هم زن بد اخلاقی هس نمیدونم شاید برادر شوهرم ازش میترسه اخه سابقه خودکشی داره جاریم 

اگه بفهمه من نمیدونم چ غلطی کنم 

چون خودش زنش ناراحتی اعصاب داره به تو گیر داده. حتما دل خوشی هم از داداشش نداره که بهت گفته جداشو تا ...

ریپلیش کن جوابشو.علامت فلش کنارقلب میزنی زیر کامنت مورد نظر جوابشو تایپ میکنی.

2706