2737
2734
اخه بابچه هاسروکله زدن وافعاسخته مخصوصامدارس پسرونه چون خودم پسرموغیرانتفاعی نوشتم فک نمیکردم ب معاو ...

تازه واسه همین حقوق هم کلی ناز می کنن باید پارتی داشته باشی. با دوستم واسه سال جدید هنوز قرارداد نبسته گفته می خوام بازنشسته اموزش پرورش بیارم. 

این جایی که دوستم میره دبستانه از ساعت هفت و نیم میرن تا یک، تازه پنج شنبه ها هم باید برن. معاون مدر ...

عزیزم حقوق مقطع های مختلف متفاوته مثل اینکه ، شما از حقوق متوسطه ها خبر نداری گلم؟

اگر دوس داشتی برای حاجتم ی صلوات بفرست 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخه بابچه هاسروکله زدن وافعاسخته مخصوصامدارس پسرونه چون خودم پسرموغیرانتفاعی نوشتم فک نمیکردم ب معاو ...

کاملا درست میگی ، ولی خب وضعیت حقوقا تو مدارس غیرانتفاعی اصلا جالب نیست ، مدیر مدرسه هم به فکر منفعت خودشه ، چون میگه فلانی با این مقدار موافقت نکرد یکی دیگه رو میارم این روزا که همه دنبال کار و سابقه هستن ، ولی خداییش معلم غیرانتفاعی بخاطر اینکه سال بعدم باهاش قرارداد ببندن و تو مدرسه نگهش دارن همیشه سعی خودشو میکنه سطح کلاسو بالا ببره ، ولی بعضی تاکید میکنم بعضی از معلمای رسمی خیالشون از بابت حقوق و بیمه راحته و خیلی سخت نمیگیرن ب خودشون

2728
کاملا درست میگی ، ولی خب وضعیت حقوقا تو مدارس غیرانتفاعی اصلا جالب نیست ، مدیر مدرسه هم به فکر منفعت ...

میدونم درست میگی ولی جالبیش دراینه مورسه خودپسرم تعدادبازنشسته هاتفریبازیاده بخاطرهمین همه دوسدارن ببرن اونجادیگ نمیگن اونم کارشوکرده ودیگ حوصلش نمیکشه البته من بخاطراینکه نزدیکم بودبردم 

خانوم دوست شوهرم غیرانتفاعی درس میده چندساله منتهاباهاش راحت نیستم اصلاک بخوام بپرسم فقط یبارشوهرش ب شوهرم گفته بودبخاطرپولش نمیره دوسداره سرگرم بشه میره

وخدایی که بشدت کافیست
میدونم درست میگی ولی جالبیش دراینه مورسه خودپسرم تعدادبازنشسته هاتفریبازیاده بخاطرهمین همه دوسدارن ب ...

من خودم دوران راهنمایی مدرسه غیرانتفاعی بودم دوتا از معلما بازنشسته بودن اولش خیلی باهاشون مشکل داشتیم چون واقعا نسلا باهم فرق میکنن ولی تدریسشون خوب بود یکیشون که واقعا عالی بود و به مرور زمان خیلی باهاشون صمیمی شدیم 

2738

غیر انتفاعی ها واقعا ظلم میکنن به کادرشون.خیلی کم میدن.خدا رو خوش نمیاد

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت
خبر دارین مدارس غ انتفاعی ک وابسته ب نیروهای مسلح هست شرایط حقوقیش چطوریه؟ مدارس کوثر و امام حسین م ...

فرق چندانی نداره اونا بهشون معلم رسمی هم فکرکنم تعلق میگیره بازنشسته هم بیشترمیگیرن یا ازخانمای خود نیروهای مسلح میگیرن میدونم که سپاهی ها اگه خانمشون رسمی هم باشه میتونه بره ساعت موظفش رو تواین مدارس بگذرونه درصورتیکه معلمین رسمی موظفن تومدارس دولتی کارکنن 

شادزی