2737
2734
عنوان

حالم از هیکلم به هم میخوره 😖😖😖😖

5180 بازدید | 140 پست

بچه ها من ۳۴ سالمه ازدواج و زایمان نداشتم فقط کم کاری تیروئید دارم که روزانه قرص میخورم . چون چند سال قرصمو قطع کردم از روی نادونی از ۶۰ کیلو رسیدم به ۹۰ یعنی  ۳۰ کیلو اضاف شدم فقط ۵ کیلو تونستم کم کنم الآن با قد ۱۷۳ وزنم ۸۵ ولی فرم هیکلم بی ریخته عکس میزارم ببینید ورمه یا چاقیه . انگار حامله ام یا چند تا شکم زائیدم 😐

...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بزار

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞
2738

وووییی چقدرپهلوداری باشگاه برو عزیزم

خدا گر پرده بر دارد ز روی کار آدمها/چه شادی ها خورد بر هم/چه بازی ها شود رسوا/چه کاذب ها شود صادق/چه صادق ها شود کاذب/عجب صبری خدا دارد که پرده برنمیدارد😑

امروز منم داشتم دق میکردم.. ب شوهرم گفتم پول میدم عمل میکنم دیگه...

۸_۷کیلو اضافه دارم ولی کم نمیشه لامصب

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))
2706