2410
2553
عنوان

قطره يا قرص ويتاگنوس؟

128 بازدید | 12 پست

من شنيدم قطره ش اثرش بهتره،همينطوره؟؟تلخه؟ نحوه و مقدار استفاده از قطره ش چجوريه ميشه راهنماييم كنيد

شيراز ﻛسي ميذونه كدوم داروخانه داره؟دو جا سوال كردم نداشتن

كاش زندگى از آخر به اول بود..پير به دنيا مى آمديم..آنگاه در رخ داد يك عشق جوان مى شديم..سپس كودكى معصوم مى شديم و در، نيمه شبى با نوازش هاى مادر آرام مى ميمرديم..🌸

واسه چی خوبه ؟

خدایاسرده این پایین ازاون بالا اگه میشه نگام کن         یه کاری کن اگه میشه فقط گاهی خودت قلبمو ها کن     خدایاسرده این دستام ازاون بالاخودت ببین میلرزه         مگه حتی همه دنیا به این دوری به این سردی می ارزه😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
واسه چی خوبه ؟

تنبلي تخمدان، كيست،بارداري،بهم ربختگي هورمونا،بي نظمي قاعدگي،جوش صورت و اضافه وزن بخاطر هورمونا

گياهيه فكر كنم همون گياه پنچ انگشت هست

كاش زندگى از آخر به اول بود..پير به دنيا مى آمديم..آنگاه در رخ داد يك عشق جوان مى شديم..سپس كودكى معصوم مى شديم و در، نيمه شبى با نوازش هاى مادر آرام مى ميمرديم..🌸
چی هست؟ 

گياهيه از گياه پنچ انگشت

براي كيست و تنظيم پريود و بارداري و اختلالات هورموني ميگن خيلي خوبه🤷🏻‍♀️

شما براچی میخوایی بخوری؟ دکترداده؟ 

براي تخمدان پلي كيستيك كه هورمونام بهم ريخته ميشه و پريودام نامنظم

از قرص و داروهاي شيميايي خسته شذم،اينجا خيلي تعريفشو كردن و ميگن همون پنچ انگشته و خيلي تاثير خوبي داره 

2714
داروگیاهی بهتره. خواهرشوهرم هر سه چهارماه پریود میشه و تنبلی داره. بردمش طب سنتی اینماه خودش پریودشد ...

اره منم بدنم عادت كرده به قرص و وقتي نخورم پريود نميشم و  ميريزه بهم، تنبليم خفيفه پريودام ١٠ روز و دو هفته بعضي وقتا عقب ميفته ولي اگه منظمش نكنم با قرص يا راه ديگه اي صورتم شروع ميكنه جوش زدن و موي زائد و..

اره فكر كنم بهتره برم پيش يه دكتر طب سنتي قبل مصرف هر دارويي، ممنون از نظرت عزيزم

من با همین قطره باردار شدم بعد ۵ سال

😧😍 چه عالي! روزي چند قطره شما ميخورديد؟