2737
2734
عنوان

زایمان طبیعی یا سزارین؟؟!!

| مشاهده متن کامل بحث + 18489 بازدید | 607 پست

دوستای عزیزم، قرار نیست شما تا آخر عمرتون واژنتون مثل دختر ۱۴ ساله باشه. معلومه که بعد از بچه دار شدن فرق میکنه. ولی اگه ورزشکار باشید عضله هاتون قوی باشه هیچ اتفاقی نمیافته . در ضمن سزارین یعنی پاره شدن تمام لایه های شکم به علاوه دیواره رحم. یعنی جراحی ماژور، یعنی خطر امبولی. اگه از نظر ‌پزشکی کامل بدونید چه ریسک بزرگی میکنید هیچ وقت راضی نمیشید 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

منم سزارین بودم  یچیزی ازگشاداونورترشدم

سزارین چه ربطی به گشادی داره؟؟؟؟

دلم خیلی برای مامانم تنگ شده میشه یه صلوات برای شادی روحش بفرستی.ممنون.کاش میشدیه باردیگه فقط یه باردیگه ببوسمش.کاش بودچه زودرفت .دلم سخت تنگشه.قدرمامان وباباهاتونوبدونید

سزارین بودم وکاملا راضی

دلم خیلی برای مامانم تنگ شده میشه یه صلوات برای شادی روحش بفرستی.ممنون.کاش میشدیه باردیگه فقط یه باردیگه ببوسمش.کاش بودچه زودرفت .دلم سخت تنگشه.قدرمامان وباباهاتونوبدونید
2731
نگفتم ربطی داره دوستان گفتن طبیعی گشادمیکنه منم میگم که سزارین بودم گشادشدم  ولی ربطش نمیدونم

عزیزم فکرنمیکنم ربطی داشته باشه یه دکتربروببین ازچیه 

2738

خانوما، افتادگی رحم بیشتر عوارض حاملگی هست نه نوع زایمان . 

مخصوصا اگه وزن جنین زیاد باشه.

حرکت کِگِل رو از همون اول زایمان انجام بدین ، براتون خیییلی خوبه و به برگشتن به وضعیت قبل زایمانتون  کمک میکنه.

🇵🇸🇮🇷🏴مرگ بر اسرائیل مرگ بر آمریکا✊           سردار شهید برونسی : آدم ها دو دسته اند :غیرتی و قیمتی. غیرتی ها با خدا معامله کردند و قیمتی ها با بنده خدا...روزهایی سرشار از امید،سلامتی و شادی از طرف شما برای خودم آرزومندم✌😂ما اهل عملیم🇮🇷💪تولد۴۵سالگی🎂 کسی که با ترورِ حاجقاسم سلیمانی💗سردار دلها💗 توسط آمریکای جنایتکار، از خواب بیدار نشه و نتونه حق و باطل رو از هم تشخیص بده، دیگه تا ابد بیدار نمیشه. #قدس خونبهایت،سردار دلها..  جام جانے ها در یمن به دست عربستان،با کمک آمریکا، انگلیس و فرانسه و امارات در حال برگزاری است !...مدافعین حقوق بشر کَرند، کورَند، لالَند. کُلُّ یَومٍ عاشُورا و کُلُّ أرضٍ کَربَلاهمیشه در حال تکرار است !...نسل شِمر و یَزید و حرمَله ها هم ادامه دارد.. گاهے در غزه و سوریه و میانمار و گاه در یمن گاه در❤ایران❤در وطن عزیزم🇮🇷 ،در پاره تنم. مرگ بر حقوق بے بشر..خدایا؛نسل تموم ظالما رو از رو زمین بردار.*اَلّلهم عَجّل لِولیکَ الفَرج*امام علے (علیه السلام): در شگفتم از کسے که مردگان را مے بیند و مرگـ را از یاد مے برد.
دلم که میخوادولی چرابی بی میزنم منفیه اگه حامله نیستم چراپری نمیشم ماشالااینقدتونی نی سایت سوال کردم ...

عزیزم ممکنه به خاطر مصرف قرص اورژانسی، پریودیت یکی دوماهی بی نظم بشه.

تاریخ اولین سالروز تولد پسرمه. میشه برا سلامتیش صلوات بفرستید. ممنونم
قمی عزیزم؟

نه  گلم، بچه محله امام رضایم

منم یه مادرم .  پسرمو دوسش دارم . ولی عزیزمو . به دست بی بی میسپارم . بی بی قبول کنه . بشه مدافع حرم... یه روزی به منم میگن مادر شهید ان شاالله...مادر که باشی ، آرمانت که شهادت باشد ، همت و چمران میپرورانی ... پای خاندان علی که در میان باشد ، خودم بند پوتین هایت را محکم میبندم میوه دلم ...   (واسه اونایی که میگن چرا آرزوی مرگ بچه تو میکنی میگم که شهادت و مرگ باهم فرق دارن . قبل ازاینکه قضاوت کنین ، درباره اجر شهید و فرقش با موت ، تحقیق کنین و بعد کنایه بزنین.)
2706