2737
2734
عنوان

زایمان طبیعی یا سزارین؟؟!!

| مشاهده متن کامل بحث + 18489 بازدید | 607 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بنظر من نمیشه گفت مطلقا طبیعی خوبه یا سزارین. ممکنه یکی لگنش خیلی خوب باشه و زودزایمان کنه و خوش گوش ...

موافق نیستم .انقدرام‌که گفتی سزارین بد نیست هرچند من تا قبل زایمانم دوست داشتم طبیعی زایمان کنم و از اینکه شکمم و باز کنم  میترسیدم.اماوقتی لگنم تنگ بود و نمیتونستم طبیعی زایمان کنم دیدم نه خوبه زایمان بی حسی بود کلا چهار دقیقه طول کشید بچه رو اورد بیرون دکتر و حدود ده دقیقه بخیه طول کشید.تو بیمارستانم جوراب واریس پام‌کردن و امپول زدن که خون تو پام لخته نشه هیچ مشکلی نداشتم بخیه هام تا تقریبا چهار روز میسوخت که بعد چند خوب شد.من بی حسیام رفت هیچ دردی تا صبح نداشتم موقع راه رفتن یکم سخت بود دلا دلا راه رفتم و صبح تو بیمارستان بخیم میسوخت.در کل خوب بود از طبیعی برای من بهتر بود

هرآنچه را برای خود میپسندی برای دیگران بپسند.
2731

👈لطفا همه جواب بدید👉

خانوما تو زایمان سزارین، از کمر بی حس بهتره یا تمام بی هوش؟

لطفا تجربه تون رو بگیر

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁

طبیعی دوست دارم

اونم تو بیمارستان خصوصی😍

هی تویی ک بم فحش میدی من بات کل کل نمیکنم، در عوض همون لحظه ریپلای میکنمت و زیرش نی نی یار رو تگ میکنم   اگ نظرای من رو مخته دهن مبارکتو ببند پس 

تو نامزدی و قبل بارداریو وقتی باردار بودم کلا انتخابم سزارین بود

الانم ۳ماهه سزارین کردم..عاااااالی بود،واقعا راضی بودم،بیمارستانمم خصوصی بود،رسیدگیشون عالی بود

پمپ دردم گرفته بودم دیگه کلا دردی حس نکردم

هرکسی بنا ب شناختی ک از بدنش داره باید نوع زایمانشو انتخاب کنه

من از لحاظ روحی نمیتونستم طبیعیو قبول کنم

2738

من خداروشکر تونستم طبیعی زایمان کنم خیلی راضی بودم 

من اصلا طاقت جراحی ندارم فقط خداروشکر میکنم تونستم طبیعی زایمان کنم 

خدایا همه را خوشبخت کن ،،، برای حاجت رواییم صلوات میفرستی ؟ ممنونم  💙💙💙
👈لطفا همه جواب بدید👉 خانوما تو زایمان سزارین، از کمر بی حس بهتره یا تمام بی هوش؟ لطفا تجربه تون ...

منو از کمر بی حس کردن،همه رو اینجوری عمل میکنن،ب نظرم بهتره،ولی خب ی کم ترسیدم،آمپول خواب آور بم زدن😂😂

من دو بار سزارين خوب بود شكر خدا

سلام سزارین اولی سخت بود یا دومی؟

دوتا صلوات واسم بفرست که بدجور بهش نیاز دارم..اولی نیت سلامتی بچم..دومی نیت خونه دار شدنم..اگه فرسادی لایک کن منم برا تو بفرستم .برا همه مریضام نیت شفا و سلامتیشون صلوات بفرستوقتی احمقی و قصد دعوا داری و فک کردی همه مثه خودتن ریپلایم نکن....ادمی را ادمیت لازم است
بنظر من نمیشه گفت مطلقا طبیعی خوبه یا سزارین. ممکنه یکی لگنش خیلی خوب باشه و زودزایمان کنه و خوش گوش ...

طبیعی هم دستو میکنن تو واژن ،اونم وقتی ب هوشی و کامل حس میکنی،اتاق عمل استریله مگه الکیه کسی عفونت بگیره، من وقتی راه رفتم اونقد نگران بودم  خون نریزه رو پام  وقتی ب خودم اومدم دیدم چندقدم راه رفتمو اصلا متوجه نشدم،اونم بعد۱۲ ساعت میذارن راه بری

منو از کمر بی حس کردن،همه رو اینجوری عمل میکنن،ب نظرم بهتره،ولی خب ی کم ترسیدم،آمپول خواب آور بم زدن ...

بعد از زایمان مشکل درد کمر نداشتی؟

بعضیا حتی تا چند سال کمر درد دارن به خاطر بی حسی از کمر

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁

فقط طبیعیییی

گرگ باش....🐺همین دیگه گرگ باش!خداشاهده منم از یه جا خوندم گفتم حتما خوبه به شماهم بگم...اصلا به من چه میخوای برو مرغ باش🐔...تخم بزار والا🐣😒😒                                      (  تیکر تولد ۱ سالگی پرنسسم😍😍😍😍😍)

من تازه ده روزه زایمان کردم اونم طبیعی ولی خداییش خیلی راضی بودم فقط ۴ ساعت درد داشتم اونم فقط یه ساعت اخر دردام زیاد شد سه ساعت اول کم بود طبیعی وقتی بخوای باید براش اماده بشی باید ورزش کنی باید نسبت ب زایمان شناخت داشتا باشی بدونی باید اون لحطه چیکار کنی اینک فقط بخوابی و درد داشتا باشی و جیغ بکشی فایدا نداره راسی مامای همراه هم داشتم خییلییی کمکم کرد خیلیییی من فقط یا ربع اخر دیگ دست خودم نبود جیغ میکشیدم همسرمو صدا میکردم بیچاره میگف سرخ شده بودم وقتی پرستارا میومدن میگفتن خانومت چقد دوست داره فقط تورو صدا میزنه🤣🤣🤣

2706