2726
عنوان

زایمان طبیعی یا سزارین؟؟!!

| مشاهده متن کامل بحث + 18489 بازدید | 607 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
زایمانم طبیعی بود خیلی خیلی راضی بودم. دکترم خوب بخیه هام سه روزه افتادن خیلی راضی بودم 10تا بجه دیگ ...

میشه اسم بیمارستان و دکترتو هم بگی

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.
دوبار تجربه طبیعی رو داشتم بنظرم خوب بود بعدش دردی نبود احساس میکنم اون لذتی که تو زایمان طبیعی هس ت ...

منک ایقد سخت زایمان کردم ک بچم بدنیا اومد بغلشم نکردم واقعا وحشتناک و بد بود امروز روز دهمه ک زایمان کردم نمدونم گشاد شدم یان😥

لطفا اگ امصامو میخونید تا آخرش بخونید خداروشکر بخاطر اینکه پرنیای عزیزمو بهم داده.میخوام لاغر شم بدزایمان وزن اولیه ام ۹۳ وزن الانم۸۵ هدف اولم ۸۰ هدف دومم ۷۵ هدف نهاییم ۶۹ باقد۱۶۸😁به امضام دست نمیزنم  خداروشکر ک پرنیا مو برام‌حفظ کردی عاشقشم میمیرم براش ب هدفم رسیدم و امروز ۱مهر ۱۳۹۹.    ۶۵ کیلو هستم و خدارو شکر میکنم بخاطر اراده ای ک بمن داده
2706