2410
2553
عنوان

زایمان طبیعی یا سزارین؟؟!!

| مشاهده متن کامل بحث + 18489 بازدید | 607 پست
منم خیلب لذت بردم ولی گشادیش دیونم کرده      

نمیشه یجوری بخیه بزنن ک اینجوری نشه؟؟

سلام خدای مهربون من چقد دلم تنگه برات خدای من وقتایی ک یادم میادچقدر کمکم کردی بغض میکنم خدای مهربونم بااااااازم مثل همیشه کارم گیره اومدم در خونت وایسادم خداجونم درو به روم باز کن ببرم تو خونت یه چایی مهمونم کن بهم لبخند بزن بگو باز چی شده یاد من افتادی باز چی میخوای اومدی سراغم منم سرموبندازم پایین بگم خدایا میدونم بی معرفتم اما اومدم سلامتی همسرم و تو دلیمو ازت بگیرم😔بازم به روم بخندی و بگی برو بنده بی معرفت من خیالت راحت باشه....خدیا عااااااشقتم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

یعنی بعد زیبایی پاره نمیشه

چرا پاره شه؟

میشی مث دختری که زایمان نکرده

برا منو زیبایی دوخت

این بارم قصدمه بگم زیبایی بدوزه اگه شانس باهام.یار باشه

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
2456

من سزارین بودم خیلی راضی بودم 

تحمل درد رو اصلا ندارم و اینکه از بخیه واژن و گشادی ترس داشتم واسه همین سز رو انتخاب کردم ساعت ۱۰شب عمل شدم از لحاظ درد هم همون شب درد داشتم ک با شیاف برطرف شد بعدشم خوابیدم و صب خوب بودم سه روزه سرپاشدم 

توی هرتاپیکی که نظر میدم نظرم صرفا در جواب استارتره لطفا شمایی ک مخالفی یا خوشت نمیاد ریپلای نکن من حوصله بحث ندارم

من سزارين شدم، به اصرار خودم ولى پشيمونم

انقد همه جا خوندم سزارينم عالى بود ميگفتن چشمامو بستم بازكردم ديدم بچم تو بغلمه به همين راحتى! گفتم خوبه ديگه

ولى واقعا عذاب كشيدم درد زيادى داره كه فكرنميكنم كم از طبيعى باشه حتى نميتونى بدون كمك از جات پاشى. شايد بعضى ها راضى باشن ولى من به معنى واقعى انقد درد كشيدم كه لذت مادر شدنو نفهميدم

من طبیعی بودم ولی راضی نیستم گشاد شدم خیلی اگه یه بار دیگه زایمان کنم حتما سزارین

حالا من شنیدم برای رفع گشادی واژن ،،،مازو،،، مفیده،عطاری داره

تا توانی دلی به دست آور ، دل شکستن هنر نمی باشد
2714
نمیشه یجوری بخیه بزنن ک اینجوری نشه؟؟

گلم برا زایمان میری باید بگی زیبایی بدوزه

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
چرا پاره شه؟ میشی مث دختری که زایمان نکرده برا منو زیبایی دوخت این بارم قصدمه بگم زیبایی بدوزه اگ ...

هزینش چقدر میشه؟

سلام خدای مهربون من چقد دلم تنگه برات خدای من وقتایی ک یادم میادچقدر کمکم کردی بغض میکنم خدای مهربونم بااااااازم مثل همیشه کارم گیره اومدم در خونت وایسادم خداجونم درو به روم باز کن ببرم تو خونت یه چایی مهمونم کن بهم لبخند بزن بگو باز چی شده یاد من افتادی باز چی میخوای اومدی سراغم منم سرموبندازم پایین بگم خدایا میدونم بی معرفتم اما اومدم سلامتی همسرم و تو دلیمو ازت بگیرم😔بازم به روم بخندی و بگی برو بنده بی معرفت من خیالت راحت باشه....خدیا عااااااشقتم
گلم برا زایمان میری باید بگی زیبایی بدوزه

خب هزینش فک کنم زیاد بشه نمیشه؟چون من از کمر درد بعد از سزارین میترسم 

2706