2410
2553
عنوان

زایمان طبیعی یا سزارین؟؟!!

| مشاهده متن کامل بحث + 18489 بازدید | 607 پست
سلام زایمانم طبیعی بود.خیلی اذیت شدم.بعد از زایمان تا دوماه حبس ادرار داشتم البته 2 هفته ی اول شدید ...

یبار زایمان طبیعی کردی؟

مهربان، مادر من/ ای من از مهر تو در جامه گرم/ ای من از لطف تو در بستر ناز/ هرگز از خویش مرا دور مساز❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

دوست داشتم طبیعی باشه تجربه طبیعی تقریبا داشتم تو بارداری دومم ولی سر پسرم سزارین اورژانسی شدم 

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
منم خیلب لذت بردم ولی گشادیش دیونم کرده      

من زیاد گشاد نشدم با اینکه وزن بچم ۳۹۰۰ بود.با یبار زایمان اینجور شدی؟؟؟

مهربان، مادر من/ ای من از مهر تو در جامه گرم/ ای من از لطف تو در بستر ناز/ هرگز از خویش مرا دور مساز❤
2714

من دوتا دخترام با سزارین بدنیا اومدن و بسییییی راضی بودم.خداروشکر هم از همون روزی که مرخص شدم سر پا بودم.مامانم می اومد مثلا کمک حالم باشه من هی می گفتم مامان تو بشین من این کارو میکنم اون کارو میکنم.خدا خیرش بده نه نمی آورد بگه تازه زائیدی بیا بشین😂😂😂 مامانم یکم تنبله کلا

خدارو بابت همه چی سپاسگزارم😊

ســــــزارین فقط 

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی …خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم …بگذار آرام باشم … به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی …فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم …اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی ….احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم...میشه لطفا برای سلامتی پســرم صلوات بفرستید ممنـــــونم❤
من نمیدونم باردارم یانه ۱۰روزه پریودم عقبه تکررادرارسینه هام حساس شدن ترشح سفیدبی بوازدیشبم حالت تهو ...

شما هنوز به نتیجه نرسیدید؟ توی اکثر تاپیکا این پیامتونو میبینم. البته اگه اشتباه نکنم. 

من دوتا دخترام با سزارین بدنیا اومدن و بسییییی راضی بودم.خداروشکر هم از همون روزی که مرخص شدم سر پا ...

فیلم برداری هم کردن همون تو اتاق عمل.چون از کمر بی حس بودم خیلی جالب بود و می دیدم چی به چیه.

خدارو بابت همه چی سپاسگزارم😊
2706