2726
عنوان

زایمان طبیعی یا سزارین؟؟!!

18489 بازدید | 607 پست

اگه باردار بودین و زایمان کردین نوع زایمانتون رو بگید و اینکه راضی بودید یا نه ،،، اگرم باردارین دوست دارین چه نوع زایمانی داشته باشین،،،،

تا توانی دلی به دست آور ، دل شکستن هنر نمی باشد

فقط سزاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااارین

هرکس بد ما به خلق گوید😯                                      ما چهره ز غم نمیخراشیم 😌                   ما خوبی او به خلق گوییم تا هردو دروغ گفته باشیم😊

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

باردارم انتخابم طبیعی هستش

هیچ کس اشکی برای مانریخت هرکی بامابودازما گریخت چندروزیست حالم دیدنیست حال من ازاین وآن پرسیدنیست گاه برزمین زل میزنم گاه برحافظ تفال میزنم حافظ دانافالم راگرفت یک غزل امدکه حالم راگرفت مازیاران چشم یاری داشتیم خودغلط بودانچه میپنداشتیم
2728

قبل گیسو گیس کشی بزارید من موزمو بردارم برم یه گوشه😁

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 

زایمانم طبیعی بود با اینکه خیلی خیلی سخت بود ولی یه احساس خوب و لذت بخشی بعد از اینکه زایمانم تموم شد داشتم

مهربان، مادر من/ ای من از مهر تو در جامه گرم/ ای من از لطف تو در بستر ناز/ هرگز از خویش مرا دور مساز❤

سلام زایمانم طبیعی بود.خیلی اذیت شدم.بعد از زایمان تا دوماه حبس ادرار داشتم البته 2 هفته ی اول شدید بود و با سوند خالی میکردن برام.بواسیر گرفتم و دیگه خوب شدنی نیست...مرگ بر زایمان طبیعی...

فقط سزارین...ان شاالله بعدی هامو سزارین میکنم اگه خدا بخواد

❤من عاشق امام حسن(ع)جانم❤

من نمیدونم باردارم یانه ۱۰روزه پریودم عقبه تکررادرارسینه هام حساس شدن ترشح سفیدبی بوازدیشبم حالت تهوع دارم ولب فقط حالتشوباسرگیجه خییییییییلی زیادالانم فقط سرم گیجه انگاربی حالم بی بی چک زدم چندبارمنفی بودولی یکیش بعدچندساعت نگاش کردم انگارحاله انداختدرضمن تواقدام نبودم قرص اورژانسه هم خوردم بعدرابطه ولی این علایمودارم دوستان میتونیدکمکم کنید😊

تیکربارداری آیندمه صلوات بفرستین تابراورده بشه😍😍😍😍😍👶👶👶👶👶👶👶👶👶
2706