1345
1341
عنوان

زایمان طبیعی یا سزارین؟؟!!

| مشاهده متن کامل بحث + 18261 بازدید | 606 پست
منم خیلب لذت بردم ولی گشادیش دیونم کرده      

من زیاد گشاد نشدم با اینکه وزن بچم ۳۹۰۰ بود.با یبار زایمان اینجور شدی؟؟؟

مهربان، مادر من/ ای من از مهر تو در جامه گرم/ ای من از لطف تو در بستر ناز/ هرگز از خویش مرا دور مساز❤

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

من دوتا دخترام با سزارین بدنیا اومدن و بسییییی راضی بودم.خداروشکر هم از همون روزی که مرخص شدم سر پا بودم.مامانم می اومد مثلا کمک حالم باشه من هی می گفتم مامان تو بشین من این کارو میکنم اون کارو میکنم.خدا خیرش بده نه نمی آورد بگه تازه زائیدی بیا بشین😂😂😂 مامانم یکم تنبله کلا

خدارو بابت همه چی سپاسگزارم😊

ســــــزارین فقط 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی …خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم …بگذار آرام باشم … به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی …فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم …اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی ….احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم
1350
من نمیدونم باردارم یانه ۱۰روزه پریودم عقبه تکررادرارسینه هام حساس شدن ترشح سفیدبی بوازدیشبم حالت تهو ...

شما هنوز به نتیجه نرسیدید؟ توی اکثر تاپیکا این پیامتونو میبینم. البته اگه اشتباه نکنم. 

من دوتا دخترام با سزارین بدنیا اومدن و بسییییی راضی بودم.خداروشکر هم از همون روزی که مرخص شدم سر پا ...

فیلم برداری هم کردن همون تو اتاق عمل.چون از کمر بی حس بودم خیلی جالب بود و می دیدم چی به چیه.

خدارو بابت همه چی سپاسگزارم😊

طبیعی بود خیلی راضیم برای دومیم هم دوس دارم طبیعی باشه از سز میترسم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چقدر روز شماری برای اومدنِ شهریور قشنگه وقتی قراره تو این ماه دومین فرشته ات زمینی بشه.علی جونم منو داداشی منتظرِ دیدنتیم😍💗
من زیاد گشاد نشدم با اینکه وزن بچم ۳۹۰۰ بود.با یبار زایمان اینجور شدی؟؟؟

اره 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بیشتر نی نی سایتیای اینجا میدونن رفتار مادر شوهرمو با من اون که بیگناه منو کتک زد نذر کردم روسری سیاه که سر میکنم واسه امام روز عاشورا بندازم زیر پای دسته عزا خدا تا نوروز سال بعد جوابشو بده و روز خوشیشو به عزا تبدیل کنه بگین امین 

طبیعی بودم...خیلی راضی ام..البته من ورزشهای لازم رو توی بارداری انجام داده بود و کلاسهای عملیش رو رفته بودم و با علم‌کامل رفتم واسه طبیعی و بی نهایت راضی ام با وحود بخیه ی زیاد

سپهرم..آسمون آبیه زندگیه من...ممنون که قبول کردی من مادرت باشم❤عاشقتم❤
من طبیعی بودم ولی راضی نیستم گشاد شدم خیلی اگه یه بار دیگه زایمان کنم حتما سزارین

باید میگفتی برات زیبایی بدوزه

اگه قصد طبیعی نداری دیگه برو زیبایی بدوز حتما

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چقدر روز شماری برای اومدنِ شهریور قشنگه وقتی قراره تو این ماه دومین فرشته ات زمینی بشه.علی جونم منو داداشی منتظرِ دیدنتیم😍💗
1226
1364