2737
2734
عنوان

عکس بازی : جاتون خالی امشب رفتم خرید درمانی + عکس 😁

| مشاهده متن کامل بحث + 56221 بازدید | 639 پست
ببخشید من چه حرف بدی زدم که اینجوری میگید؟ من داشتم جواب یه نفر دیگه رو میدادم! عزیزم همه راحت باشید ...

خدایی یه دونه پست منو چندبار ریپ میکنی؟؟؟من جواب هیچکدوم از پستاتون ندادم ک بحث نکنیم سه بار ریپ کردین سه تا حرف متفاوت هی میرین فکر میکنین میاین باز یه چیزی میگین؟ من همون اول عذرخواهی کردم ک دلخوری پیش نیاد❤

مِهربون نَباشید مِهربونا تِکراری میشَن!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدایی یه دونه پست منو چندبار ریپ میکنی؟؟؟من جواب هیچکدوم از پستاتون ندادم ک بحث نکنیم سه بار ریپ کرد ...

کلا میخوان به «زور» حرفشونو به کرسی بنشونن.

اصلا گیریم که حق باهاشونه، ولی چه ارزشی داره آدم چیزی رو اب روی اجبار انجام بده؟

نتیجه ش میشه ریا و نفاق، که امثالش فراوانه.

رنگ در رنگ و‌ به هر رنگ هزارانش طیف           نغمه در نغمه و هر نغمه به یاد یاران
کلا میخوان به «زور» حرفشونو به کرسی بنشونن. اصلا گیریم که حق باهاشونه، ولی چه ارزشی داره آدم چیز ...

بخدا من فقط ریپ کردم گفتم ببخشید اما این رفتاراتون تنیجه عکس داره همین ده بارمنو ریپ کرده هردفعه ی چیزی گفت برای یه وقت بی احترامی نشه جواب ندادم اما کوتاه نمیاد....کلا همینن من بدحجاب نیستم اما چادری هم نیستم اما واقعا مخالفم ب اینکه مدام ب دختری گفت از خدا بترس از اون دنیا بترس فقط میخان بترسونن

2728
این مانتو جلو باز ها از بس گشاده هم به حامله ها می خوره هم به عادی ها 😂 از اینا بخر 

اره باید برم دنبالش😆

اگه امضام رو دیدی لطفا برای سلامتی بچه هام صلوات بفرست😘🙏
کدوم پستت عزیزم ؟

تی تاب

برای مامان شدنم یه صلوات مهمونم میکنی😍احترام گذاشتن به عقاید همدیگه نشونه شخصیت و شعور شماست نی نی یار عزیز قرار نیست تمام حرفام به مزاجت خوش بیاد اینقدر منو نترکون😁
بخدا من فقط ریپ کردم گفتم ببخشید اما این رفتاراتون تنیجه عکس داره همین ده بارمنو ریپ کرده هردفعه ی چ ...

تا جایی که من پستاشونو خوندم توهینی نکردن حتی در جواب کاربری که میخواست بحثو سیاسی کنه جواب درستی دادن و بحث و تموم کردن . بقیه ریپلای میکردن مجبور شد جواب بده.

"السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَبا عَبْدِاللهِ وَعَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِنائِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللهِ اَبَداً ما بَقیتُ وَبَقِیَ اللَّیْلُ وَالنَّهارُ وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ، اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَعَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَعَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَعَلی اَصْحابِ الْحُسَیْن"❤محرم❤ وقتی اولین ماه شد‌ می‌دانست اولین‌ها را رسالتی بر دوش است؛ اما نمی‌دانست روزی تا آخر زمان یادآور یک حماسه،یک قیام خونین ❤انقلاب حسینخواهد شد. سیاوش رودکلی
2738
چشم ولی دل نشکن با حرفات. بین این همه لوازم آرایشی چندتا آیه و قرآن رو تحمل نمیکنید من شرمنده ام حلا ...

کسی مسخره نکرد یا دل نشکوند عزیز دلم ولی خوبه که هر حرفی سر جاش و موقعیت خودش زده بشه اصلا بحث تحمل آیات قرآن و اینا نیس حق بقیه ضایع میشه .شما هم حرفاتون به وقتش خیلیم قشنگه عسلم .بوس  

دیش دیری دیرین ماشالا   
تا جایی که من پستاشونو خوندم توهینی نکردن حتی در جواب کاربری که میخواست بحثو سیاسی کنه جواب درستی دا ...

ی خانومی گفتن مانتو جلو باز چطوره گفتن کسی ک حیا داره و نجیب نمیپوشه این توهین نیست عزیزدلم؟

تا جایی که من پستاشونو خوندم توهینی نکردن حتی در جواب کاربری که میخواست بحثو سیاسی کنه جواب درستی دا ...

منم پستمو خوندم ندیدم گفته باشم توهین کردن😊

ی خانومی گفتن مانتو جلو باز چطوره گفتن کسی ک حیا داره و نجیب نمیپوشه این توهین نیست عزیزدلم؟

درجواب خانومی که با لحن تند گفتن روسریمونم برداریم راحتتریم پست گذاشتن و در جواب بعدی هم گفتن چکاریه جلوباز بپوشی از زیرم بلند بپوشی بهتره کلا جلو باز نپوشی همه اینهارم با لحن تند و زننده نگفتن. 

"السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَبا عَبْدِاللهِ وَعَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِنائِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللهِ اَبَداً ما بَقیتُ وَبَقِیَ اللَّیْلُ وَالنَّهارُ وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ، اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَعَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَعَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَعَلی اَصْحابِ الْحُسَیْن"❤محرم❤ وقتی اولین ماه شد‌ می‌دانست اولین‌ها را رسالتی بر دوش است؛ اما نمی‌دانست روزی تا آخر زمان یادآور یک حماسه،یک قیام خونین ❤انقلاب حسینخواهد شد. سیاوش رودکلی
منم پستمو خوندم ندیدم گفته باشم توهین کردن😊

وقتی میگی همینن تو پستای بعدی یه جور توهینه

2706