2410
2553
عنوان

عکس بازی : جاتون خالی امشب رفتم خرید درمانی + عکس 😁

| مشاهده متن کامل بحث + 56221 بازدید | 639 پست

رنگ لاکت خیلی ناز و شیکه من چند وقتیه  دنبال این رنگم 😍😍

تو زیباترین اتفاق زندگیمی🦋مامان ریحانه وهانیه  ❤❤    طاهره : اره،بعضی چیزا گفتنشون فایده نداره------------ در شب کوچک من ،افسوس باد با برگ درختان میعادی دارد ♡در شب کوچک من دلهره ویرانیست♡گوش کن وزش ظلمت را میشنوی ؟من غریبانه به این خوشبختی مینگرم ♡لحظه ای وپس از آن هیچ پشت این پنجره شب دارد میلرزد وزمین دارد باز میماند از چرخش♡پشت این پنجره یک نامعلوم نگران من وتوست ♡ای سراپایت سبز دستهایت را چون خاطره ای سوزان در دستهای عاشق من بگذار ولبانت را چون حسی گرم از هستی به نوازشهای لبهای عاشق من بسپار ♡♡♡♡♡♡♡♡♡باد مارا خواهدبرد..... من یه اذر ماهی پر از احساسم خیلی زیاد💎💎

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خزیدات مبارکه من قبول ندارم😁 آخرین باری لوازم آرایش خریدم بیش از 15 سال پیش بود هنوزم به قوت خودش ...

وای چه جوری می تونی ؟ 😁😂 البته منم خیلی لوازم آرایش نمی خرم ولی خیلی نشاط آورن😁 اعتماد به نفست رو بالا می برن وقتی استفاده می کنی و خوشگل میشی

دنیا شبیه خوابای بچگیمون نیست 💔 آخر بازی ها گاهی چیزی جز گریه و خون نیست 💔 باور بعضی قصه ها خیلی سخته 💔 سرنوشتمون یه وقتا دیگه دست خودمون نیست 💔
2720
اره لباس رو قبلش خریده بودم  ولی قبول داری هیچی مثل خرید لوازم آرایشی نشاط اور نیست ؟😁😐

وای نه

من از آرایش کردن بدم میاد

اگه برم لوازم آرایش بخرم بدتر حالم گرفته میشه و کلی به خودم فحش میدم و دست از پا درازتر برمیگردم خونه

فقط عاشق خرید لباس و کفشم

خرید خونه هم دوست دارم چون کلی خوراکی میخرم😁

باتموم وجودم میفهممت😄

😁😁😁😂❤️❤️❤️❤️

دنیا شبیه خوابای بچگیمون نیست 💔 آخر بازی ها گاهی چیزی جز گریه و خون نیست 💔 باور بعضی قصه ها خیلی سخته 💔 سرنوشتمون یه وقتا دیگه دست خودمون نیست 💔
مبارک باشه ..انشالله با دل خوش ازشون استفاده کنی

قربانت عزیزم ❤️

2714

منم بعدازمدتهایک پولی امددستمون ترکوندیمش 

شوهرم برام مانتوویک روسری خیلی شیک خرید

خودمم یک شلوارخریدم 

برادخترم چنددست لباس خریدم 

براخواهرم تولدی شلواروروسری وگل خریدم 

خیلی خوب بوددیگه بقیه پول رادادم شوهرم گفتم پسش بگیروگرنه من همش راخرج میکنم دیگه کلاشارژشدم یک مدت بوددلم میخاست پول داشته باشم بدون دغدغه خرج کنم 

بچه ها نظرتون رو راجع به رژگونه بگید 

من دوست داشتم طیف قهوه ای و برنز بگیرم ، همین طور اینی که گرفتم براقه ، به نظر شما کدوم طیف قشنگ تره؟

اصن خرید کردن روح آدمو تازه میکنه لامصب😁😁😁😂

تو زیباترین اتفاق زندگیمی🦋مامان ریحانه وهانیه  ❤❤    طاهره : اره،بعضی چیزا گفتنشون فایده نداره------------ در شب کوچک من ،افسوس باد با برگ درختان میعادی دارد ♡در شب کوچک من دلهره ویرانیست♡گوش کن وزش ظلمت را میشنوی ؟من غریبانه به این خوشبختی مینگرم ♡لحظه ای وپس از آن هیچ پشت این پنجره شب دارد میلرزد وزمین دارد باز میماند از چرخش♡پشت این پنجره یک نامعلوم نگران من وتوست ♡ای سراپایت سبز دستهایت را چون خاطره ای سوزان در دستهای عاشق من بگذار ولبانت را چون حسی گرم از هستی به نوازشهای لبهای عاشق من بسپار ♡♡♡♡♡♡♡♡♡باد مارا خواهدبرد..... من یه اذر ماهی پر از احساسم خیلی زیاد💎💎
میتونین باور کنین من موقع خرید عروسی حتی یه کرم هم نخریدم؟؟؟؟؟

چراااا چرااا🤕

من خرید های واجب تر دارم وگرنه دلم لک می زنه برم رنگ های مختلف لاک و رژ بخرم😩

2706