2703
2553

یه مدت بود تو خونه کپک زده بودم 😐 افسرده هم شده بودم ! امشب رفتم خرید و کلی انرژی گرفتم 

عکس هاش زیاد نیست می ذارم 

اگه شما هم رفتید خرید بیاد عکسش رو بذارید

دنیا شبیه خوابای بچگیمون نیست 💔 آخر بازی ها گاهی چیزی جز گریه و خون نیست 💔 باور بعضی قصه ها خیلی سخته 💔 سرنوشتمون یه وقتا دیگه دست خودمون نیست 💔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

👀

حالِ دِلم خوبه چون خُدا باهامه  وگرنه                                 میدونم دَرد از هر طرف دَردِ☘🥀                                             عضو گروه آبی💙وزن اولیه۷۶💙وزن هدف۷۰                             به امیدموفقیت🖐
2720
چه خوش رنگهمبارك باشه

قربونت ❤️ اره قلمش هم خوبه خیلی لاک رو یه دست می زنه

دنیا شبیه خوابای بچگیمون نیست 💔 آخر بازی ها گاهی چیزی جز گریه و خون نیست 💔 باور بعضی قصه ها خیلی سخته 💔 سرنوشتمون یه وقتا دیگه دست خودمون نیست 💔

قیمتارو هم بگو

حالِ دِلم خوبه چون خُدا باهامه  وگرنه                                 میدونم دَرد از هر طرف دَردِ☘🥀                                             عضو گروه آبی💙وزن اولیه۷۶💙وزن هدف۷۰                             به امیدموفقیت🖐
2714
قیمتارو هم بگو

رژ گونه ۶۶ تومن 

لاک اگه اشتباه نکنم ۲۴ تومن

فقط لوازم آرایشی خریدی؟

اره لباس رو قبلش خریده بودم 

ولی قبول داری هیچی مثل خرید لوازم آرایشی نشاط اور نیست ؟😁😐

رژ گونه ۶۶ تومن  لاک اگه اشتباه نکنم ۲۴ تومن

مبارکت عزیزم

2706