1345
1341
عنوان

عکس بازی : جاتون خالی امشب رفتم خرید درمانی + عکس 😁

| مشاهده متن کامل بحث + 55794 بازدید | 639 پست

مبارک باشه عزیزم همیشه به خرید

رژ گونه ورنگ لاکتو من دارم

مطمئن‌ ترین راه برای موفقیت،تلاشه و بزرگ‌ترین ضعف ما در تسیلم‌ شدن؛ همیشه!موفقیت هایی که نصیب افراد صبور می شه، از افراد عجول دور میشه، اگر تو مسیر رسیدن به خواستت خسته شدی کم آوردی اشکال نداره یک دقیقه صبر کن نفس بکش، اگر باید گریه کنی اینکارو بکن، ولی هیچ وقت نا امید نشو و به راهت ادامه بده هرگز تسلیم نشو، امروز سخته و فردا سخت تر، اما پس فردا حتما روز روشنی خواهد بود

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

مبارک باشه چه کاره خوبی کردی ما هم انرژی گرفتیم 

قربانت 😍❤️

من رنگ پوستم گندمیه ، همیشه فکر می کردم این رنگ لاک های تیره بهم نمیاد ولی امشب که تست کردم نظرم عوض شد 😁

دنیا شبیه خوابای بچگیمون نیست 💔 آخر بازی ها گاهی چیزی جز گریه و خون نیست 💔 باور بعضی قصه ها خیلی سخته 💔 سرنوشتمون یه وقتا دیگه دست خودمون نیست 💔
1350

مبارکه به سلامتی استفاده کنی💗💗

من بعد ظهری یه بادی اسپلش مای خریدم 😁

مرا بخندان اِی     مرا بگریان اِی      کسی به شدت تو به صخره ام کوبید .......ومن فرو رفتم به قـــــعر دریاها...
منم منتظر شنبه ام امروز تولد بودم نشد اخ که نمیدونی با این پول چه چیزا که نمیخوام ز الان میدونم نصف ...

دقت کردی پولی که هدیه تولده چقدر بی برکته .....من با خودم میگم هوووو چقد میتونم خرید کنم ولی بازم با هیچی ولی جیب خالی برمیگردم خونه .

راستی تولدت مبارک تیر ماهی جان ....منم۳۰

از داروخونه رامین تو میدون فردوسی.....۲۱۶ تومن....خیلی گرون شده...

خوبه ؟ راضی هستی ؟ 

من نئودرم که ایرانیه استفاده می کردم راضی بودم 

دنیا شبیه خوابای بچگیمون نیست 💔 آخر بازی ها گاهی چیزی جز گریه و خون نیست 💔 باور بعضی قصه ها خیلی سخته 💔 سرنوشتمون یه وقتا دیگه دست خودمون نیست 💔
مبارکه به سلامتی استفاده کنی💗💗 من بعد ظهری یه بادی اسپلش مای خریدم 😁

😁😁❤️❤️ مبارکت باشه

رنگ لاکت خیلی ناز و شیکه من چند وقتیه  دنبال این رنگم 😍😍

مرا بخندان اِی     مرا بگریان اِی      کسی به شدت تو به صخره ام کوبید .......ومن فرو رفتم به قـــــعر دریاها...
خزیدات مبارکه من قبول ندارم😁 آخرین باری لوازم آرایش خریدم بیش از 15 سال پیش بود هنوزم به قوت خودش ...

وای چه جوری می تونی ؟ 😁😂 البته منم خیلی لوازم آرایش نمی خرم ولی خیلی نشاط آورن😁 اعتماد به نفست رو بالا می برن وقتی استفاده می کنی و خوشگل میشی

اره لباس رو قبلش خریده بودم  ولی قبول داری هیچی مثل خرید لوازم آرایشی نشاط اور نیست ؟😁😐

وای نه

من از آرایش کردن بدم میاد

اگه برم لوازم آرایش بخرم بدتر حالم گرفته میشه و کلی به خودم فحش میدم و دست از پا درازتر برمیگردم خونه

فقط عاشق خرید لباس و کفشم

خرید خونه هم دوست دارم چون کلی خوراکی میخرم😁

1226
باتموم وجودم میفهممت😄

😁😁😁😂❤️❤️❤️❤️

مبارک باشه ..انشالله با دل خوش ازشون استفاده کنی

قربانت عزیزم ❤️

منم بعدازمدتهایک پولی امددستمون ترکوندیمش 

شوهرم برام مانتوویک روسری خیلی شیک خرید

خودمم یک شلوارخریدم 

برادخترم چنددست لباس خریدم 

براخواهرم تولدی شلواروروسری وگل خریدم 

خیلی خوب بوددیگه بقیه پول رادادم شوهرم گفتم پسش بگیروگرنه من همش راخرج میکنم دیگه کلاشارژشدم یک مدت بوددلم میخاست پول داشته باشم بدون دغدغه خرج کنم 

1364