2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای دقیقا همین همزاد شیطانی  ببین میدونی بهتره باهاش ارتباط برقرار کنم یا ignore ش کنم؟

ببین موکلو نمی دونم اما اگر همزاده جالب نیس باهاش ارتباط بگیری زندگیتو کن

یه اشنامون از ۴سالگی داره باهاش حرف می زنه یه چیزهایی هم میگه که کامل ادم متوجه اس توهم نداره 

اما همزاده گفته به کسی نگو مگر خودم اجازه بدم 

اونم اجازه پیدا کرد بمن گفت

اما از منم قول گرفتن به کسی نگم چون صدمه میزنه 

ببین اون اشنام میگفت خیلی وقتها راه د پیش پام می ذاره مثلا میگه خودتو از پنجره بنداز پایین 

ولی چون من خیلی وقته باهاشم میتونم کنترل کنم 

بنابراین مواظب خودت باش زندگیتو بکن کاری بهش نداشته باش فکرم نکن

یا من هو به کل مکان
2728
بعده چن وقت جواب گرفتین؟

دقیق یادم نیست ولی زیارت عاشورا خوندم همون روز جواب داد

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕
چیکار کنم خب؟؟؟؟

خودت کاری نمیتونی کنی بدتر عصبیش میکنی باید بری پیش کسی که کارشو بلده 

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕
ببین اخه من دقیقا کاری نکردم که موکل داشته باشم چله و اینا  ولی همه میگن داری  خیلی دوست ...

موکل نداری عزیزم. 

جن عاشق داری

انقدم ذوق و افتخار نداره 

بیچارت میکنه.

الانم داری ازش حرف میزنی، بهت امتیاز میده در عوض کلی ازت سواری میگیره. 

اگه میدونستی چه بلائی سرت میاره و خواهد آورد، سریع به فکر درمان میفتادی.

نیازی هم نیست باهاش ارتباط بگیری، خودش کم کم ازت تغذیه میکنه. اون از خداشه اجازه بدی پیشت باشه. 

2738
موکل نداری عزیزم.  جن عاشق داری انقدم ذوق و افتخار نداره  بیچارت میکنه. الانم داری ازش ...

ذوق و افتخار چیه اومدم سوال کردم با بچه ها بحرفیم راجبش تو چرا وحشی میشی میپری به ادم درست نظرتو بگو😁

احتمالا خودت موکل ای با این اخلاقت یه میمون ابانوخی چیزی😁🤣🤣😘😘😘

2706